Collection:

Pranarom top selling products

  • Herbalgem Fem50+ Spray, 15ml
    -20%

    Herbalgem Fem50+ Spray, 15ml

    Regular price €13,40 89,33 € / 100ml
    Sale price €13,40 Regular price €16,66
    You are saving: -€3,26
    89,33 € / 100ml
  • Herbalgem Fem50+ Drops, 30ml
    -34%

    Herbalgem Fem50+ Drops, 30ml

    Regular price €14,80 49,33 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €22,54
    You are saving: -€7,74
    49,33 € / 100ml
  • Herbalgem Propoleo Broad Spectrum, 24 candies
    -24%

    Herbalgem Propoleo Broad Spectrum, 24 candies

    Regular price €7,40 7,4 € / 1ud
    Sale price €7,40 Regular price €9,68
    You are saving: -€2,28
    7,4 € / 1ud
  • Herbalgem Propoleo Broad Spectrum Spray, 15ml
    -18%

    Herbalgem Propoleo Broad Spectrum Spray, 15ml

    Regular price €9,60 64,0 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €11,73
    You are saving: -€2,13
    64,0 € / 100ml
  • Herbalgem Propoleo Junior Syrup, 150ml
    -23%

    Herbalgem Propoleo Junior Syrup, 150ml

    Regular price €8,60 5,73 € / 100ml
    Sale price €8,60 Regular price €11,15
    You are saving: -€2,55
    5,73 € / 100ml
  • Herbalgem Propoleo Monodose, 7 units
    -60%

    Herbalgem Propoleo Monodose, 7 units

    Regular price €10,80 1,54 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €26,79
    You are saving: -€15,99
    1,54 € / 1ud
  • Herbalgem Propoleo June Drops, 15ml
    -28%

    Herbalgem Propoleo June Drops, 15ml

    Regular price €9,30 62,0 € / 100ml
    Sale price €9,30 Regular price €13,00
    You are saving: -€3,70
    62,0 € / 100ml
  • Herbalgem Soothing Syrup, 150ml
    -15%

    Herbalgem Soothing Syrup, 150ml

    Regular price €8,20 5,47 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €9,68
    You are saving: -€1,48
    5,47 € / 100ml
  • Herbalgem Syrup of the Singers, 250ml
    -45%

    Herbalgem Syrup of the Singers, 250ml

    Regular price €9,80 3,92 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €17,87
    You are saving: -€8,07
    3,92 € / 100ml
  • Herbalgem Expectorant Syrup, 150ml
    -26% Oportunidades

    Herbalgem Expectorant Syrup, 150ml

    Regular price €8,60
    Sale price €8,60 Regular price €11,62
    You are saving: -€3,02
  • Herbalgem Voice Soft Tabs, 24 tabs
    -5%

    Herbalgem Voice Soft Tabs, 24 tabs

    Regular price €7,20 7,2 € / 1ud
    Sale price €7,20 Regular price €7,58
    You are saving: -€0,38
    7,2 € / 1ud
  • Herbalgem Calmigem, 30ml
    -14%

    Herbalgem Calmigem, 30ml

    Regular price €17,00 56,67 € / 100ml
    Sale price €17,00 Regular price €19,81
    You are saving: -€2,81
    56,67 € / 100ml
  • Herbalgem Calmigem Spray, 15ml
    -37%

    Herbalgem Calmigem Spray, 15ml

    Regular price €12,80 85,33 € / 100ml
    Sale price €12,80 Regular price €20,34
    You are saving: -€7,54
    85,33 € / 100ml
  • Herbalgem Detox Express, 7x10ml
    -33%

    Herbalgem Detox Express, 7x10ml

    Regular price €13,60 136,0 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €20,30
    You are saving: -€6,70
    136,0 € / 100ml
  • Herbalgem Libidogem, 30ml
    -33%

    Herbalgem Libidogem, 30ml

    Regular price €15,10 50,33 € / 100ml
    Sale price €15,10 Regular price €22,54
    You are saving: -€7,44
    50,33 € / 100ml
  • Herbalgem Transigem Complex Spray Gc20 Bio 15 Ml
    -35%

    Herbalgem Transigem Complex Spray Gc20 Bio 15 Ml

    Regular price €11,70 0,78 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €17,93
    You are saving: -€6,23
    0,78 € / 1ud
  • Herbalgem Transigem Gc20 Bio Complex 30 Ml
    -35%

    Herbalgem Transigem Gc20 Bio Complex 30 Ml

    Regular price €15,80 52,67 € / 100ml
    Sale price €15,80 Regular price €24,26
    You are saving: -€8,46
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Detox Express, 7X10Ml, Pack Of 2
    -34%

    Herbalgem Detox Express, 7X10Ml, Pack Of 2

    Regular price €26,80 134,0 € / 100ml
    Sale price €26,80 Regular price €40,60
    You are saving: -€13,80
    134,0 € / 100ml
  • Herbalgem Smokers Syrup, 2X250Ml
    -35%

    Herbalgem Smokers Syrup, 2X250Ml

    Regular price €18,90 3,78 € / 100ml
    Sale price €18,90 Regular price €28,96
    You are saving: -€10,06
    3,78 € / 100ml
  • Herbalgem Libidogem, 2X30Ml
    -34%

    Herbalgem Libidogem, 2X30Ml

    Regular price €29,70 49,5 € / 100ml
    Sale price €29,70 Regular price €45,08
    You are saving: -€15,38
    49,5 € / 100ml
  • Herbalgem Fig Tree, 30ml
    -35%

    Herbalgem Fig Tree, 30ml

    Regular price €17,00 56,67 € / 100ml
    Sale price €17,00 Regular price €26,05
    You are saving: -€9,05
    56,67 € / 100ml
  • Herbalgem Fig Tree Spray Bio, 15ml
    -5%

    Herbalgem Fig Tree Spray Bio, 15ml

    Regular price €14,10 94,0 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €14,84
    You are saving: -€0,74
    94,0 € / 100ml
  • Herbalgem Black Currant, 30ml
    -37%

    Herbalgem Black Currant, 30ml

    Regular price €16,30 54,33 € / 100ml
    Sale price €16,30 Regular price €26,05
    You are saving: -€9,75
    54,33 € / 100ml
  • Herbalgem Black Currant, 15ml
    -32%

    Herbalgem Black Currant, 15ml

    Regular price €12,70 84,67 € / 100ml
    Sale price €12,70 Regular price €18,81
    You are saving: -€6,11
    84,67 € / 100ml
  • Herbalgem Smokers' Syrup, 250ml
    -34%

    Herbalgem Smokers' Syrup, 250ml

    Regular price €9,60 3,84 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €14,48
    You are saving: -€4,88
    3,84 € / 100ml
  • Herbalgem Noctigem, 30ml
    -20%

    Herbalgem Noctigem, 30ml

    Regular price €15,80 52,67 € / 100ml
    Sale price €15,80 Regular price €19,81
    You are saving: -€4,01
    52,67 € / 100ml
  • Pranarôm Roll-On Joints,3X75 Ml
    -39%

    Pranarôm Roll-On Joints,3X75 Ml

    Regular price €36,40 16,18 € / 100ml
    Sale price €36,40 Regular price €59,25
    You are saving: -€22,85
    16,18 € / 100ml
  • Herbalgem Noctigem Spray, 15ml
    -42%

    Herbalgem Noctigem Spray, 15ml

    Regular price €11,80 78,67 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €20,34
    You are saving: -€8,54
    78,67 € / 100ml