PRIM
Collection:

PRIM

  • Prim Bunion Corrector Noctant Nocturnal Bunion Corrector Left Foot
    -24%

    Prim Bunion Corrector Noctant Nocturnal Bunion Corrector Left Foot

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €13,37
    You are saving: -€3,17
    10,2 € / 1ud
  • Prim Ultrasonic Humidifier
    -10% Oportunidades

    Prim Ultrasonic Humidifier

    Regular price €49,60
    Sale price €49,60 Regular price €54,95
    You are saving: -€5,35
  • Prim Excellent Sling Size L
    -5%

    Prim Excellent Sling Size L

    Regular price €16,90 16,9 € / 1ud
    Sale price €16,90 Regular price €17,79
    You are saving: -€0,89
    16,9 € / 1ud
  • Airtex Ost 220 calf brace
    -6% Promo FD

    Airtex Ost 220 calf brace

    Regular price €28,00 28,0 € / 1ud
    Sale price €28,00 Regular price €29,89
    You are saving: -€1,89
    28,0 € / 1ud
  • Airtex Ost 232 Patellar Girth
    -10% Promo FD

    Airtex Ost 232 Patellar Girth

    Sold out
    Let me know
  • Airtex Ost 273 Elbow Brace
    -13%

    Airtex Ost 273 Elbow Brace

    Regular price €22,50 22,5 € / 1ud
    Sale price €22,50 Regular price €25,89
    You are saving: -€3,39
    22,5 € / 1ud
  • Maries Long Normal Stocking Blonda Large Size
    -20% Promo FD

    Maries Long Normal Stocking Blonda Large Size

    Regular price €10,70 10,7 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €13,39
    You are saving: -€2,69
    10,7 € / 1ud
  • Viadol Panty Normal Black Large Size
    -18%

    Viadol Panty Normal Black Large Size

    Regular price €23,00 23,0 € / 1ud
    Sale price €23,00 Regular price €28,21
    You are saving: -€5,21
    23,0 € / 1ud
  • Viadol Pantyhose Normal Beige Queen Size
    -21%

    Viadol Pantyhose Normal Beige Queen Size

    Regular price €23,00 23,0 € / 1ud
    Sale price €23,00 Regular price €29,26
    You are saving: -€6,26
    23,0 € / 1ud
  • VIADOLFIX Tubular elastic netting 8 3 M
    -31% Promo FD

    VIADOLFIX Tubular elastic netting 8 3 M

    Regular price €6,50 6,5 € / 1ud
    Sale price €6,50 Regular price €9,39
    You are saving: -€2,89
    6,5 € / 1ud
  • VIADOLFIX Elastic tubular netting 6 3 M
    -23%

    VIADOLFIX Elastic tubular netting 6 3 M

    Regular price €6,50 6,5 € / 1ud
    Sale price €6,50 Regular price €8,42
    You are saving: -€1,92
    6,5 € / 1ud
  • VIADOLFIX Tubular elastic netting 5,5 3 M
    -17% Promo FD

    VIADOLFIX Tubular elastic netting 5,5 3 M

    Regular price €6,50 6,5 € / 1ud
    Sale price €6,50 Regular price €7,81
    You are saving: -€1,31
    6,5 € / 1ud
  • VIADOLFIX Tubular elastic netting 5 3 M
    -17% Promo FD

    VIADOLFIX Tubular elastic netting 5 3 M

    Regular price €6,50 6,5 € / 1ud
    Sale price €6,50 Regular price €7,81
    You are saving: -€1,31
    6,5 € / 1ud
  • Viadolfix Tubular Elastic Netting 1 3 M
    -7%

    Viadolfix Tubular Elastic Netting 1 3 M

    Regular price €6,30 6,3 € / 1ud
    Sale price €6,30 Regular price €6,76
    You are saving: -€0,46
    6,3 € / 1ud
  • Viadol Short Stocking Strong Strong Beige Small Size
    -19% Promo FD

    Viadol Short Stocking Strong Strong Beige Small Size

    Regular price €7,23 7,23 € / 1ud
    Sale price €7,23 Regular price €8,94
    You are saving: -€1,71
    7,23 € / 1ud
  • Viadol Short Stocking Strong Beige Medium Size
    -40% Promo FD

    Viadol Short Stocking Strong Beige Medium Size

    Regular price €6,00 6,0 € / 1ud
    Sale price €6,00 Regular price €10,01
    You are saving: -€4,01
    6,0 € / 1ud
  • VIADOL Short stocking strong beige size large
    -36% Promo FD

    VIADOL Short stocking strong beige size large

    Regular price €6,40 6,4 € / 1ud
    Sale price €6,40 Regular price €10,01
    You are saving: -€3,61
    6,4 € / 1ud
  • Viadol Short Stocking Strong Beige Extra Size
    -36% Promo FD

    Viadol Short Stocking Strong Beige Extra Size

    Regular price €6,40 6,4 € / 1ud
    Sale price €6,40 Regular price €10,01
    You are saving: -€3,61
    6,4 € / 1ud
  • Viadol Long Stocking Strong Strong Beige Extra Size
    -5% Promo FD

    Viadol Long Stocking Strong Strong Beige Extra Size

    Regular price €9,80 9,8 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €10,32
    You are saving: -€0,52
    9,8 € / 1ud
  • Prim Urine Collection Bags Bed 2 L 30 units
    -10%

    Prim Urine Collection Bags Bed 2 L 30 units

    Regular price €8,80 0,44 € / 100ml
    Sale price €8,80 Regular price €9,79
    You are saving: -€0,99
    0,44 € / 100ml
  • VARIDOL Strong stocking pantyhose small size 2
    -5% Promo FD

    VARIDOL Strong stocking pantyhose small size 2

    Regular price €19,60 19,6 € / 1ud
    Sale price €19,60 Regular price €20,63
    You are saving: -€1,03
    19,6 € / 1ud
  • Varidol Pantyhose Strong Beige Size 5
    -18%

    Varidol Pantyhose Strong Beige Size 5

    Regular price €18,70 18,7 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €22,79
    You are saving: -€4,09
    18,7 € / 1ud
  • FORTUNE Foley probe 2 way 5 ml balloon size ch14
    -28% Promo FD

    FORTUNE Foley probe 2 way 5 ml balloon size ch14

    Regular price €7,90 158,0 € / 100ml
    Sale price €7,90 Regular price €10,96
    You are saving: -€3,06
    158,0 € / 100ml
  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch20
    -27% Promo FD

    Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch20

    Regular price €8,80 176,0 € / 100ml
    Sale price €8,80 Regular price €12,01
    You are saving: -€3,21
    176,0 € / 100ml
  • PRIM Leg urine bag 1/2 litre short size
    -20%

    PRIM Leg urine bag 1/2 litre short size

    Regular price €12,70 0,64 € / 100ml
    Sale price €12,70 Regular price €15,88
    You are saving: -€3,18
    0,64 € / 100ml
  • Prim Comfort Long Leg Urine Bag
    -13%

    Prim Comfort Long Leg Urine Bag

    Regular price €12,70 12,7 € / 1ud
    Sale price €12,70 Regular price €14,61
    You are saving: -€1,91
    12,7 € / 1ud
  • MARIES Strong beige long sock size 2
    -26% Promo FD

    MARIES Strong beige long sock size 2

    Regular price €9,50 9,5 € / 1ud
    Sale price €9,50 Regular price €12,78
    You are saving: -€3,28
    9,5 € / 1ud
  • MARIES Strong beige lace stocking size 3
    -37% Promo FD

    MARIES Strong beige lace stocking size 3

    Regular price €8,00 8,0 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €12,78
    You are saving: -€4,78
    8,0 € / 1ud
  • Maries Long Stocking Strong Blonda Beige Size 4
    -19% Promo FD

    Maries Long Stocking Strong Blonda Beige Size 4

    Regular price €9,10 9,1 € / 1ud
    Sale price €9,10 Regular price €11,18
    You are saving: -€2,08
    9,1 € / 1ud
  • MARIES Strong beige lace long stocking size 5
    -26% Promo FD

    MARIES Strong beige lace long stocking size 5

    Regular price €9,50 9,5 € / 1ud
    Sale price €9,50 Regular price €12,78
    You are saving: -€3,28
    9,5 € / 1ud