Collection:

Natural probiotics and prebiotics

  • Santiveri Florase Kand 40Cap.
    -39%

    Santiveri Florase Kand 40Cap.

    Regular price €17,60 0,44 € / 1ud
    Sale price €17,60 Regular price €29,07
    You are saving: -€11,47
    0,44 € / 1ud
  • Universo Natural Kyo-Dophilus 9 Strips 90 Capsules
    -25%

    Universo Natural Kyo-Dophilus 9 Strips 90 Capsules

    Regular price €45,00 0,5 € / 1ud
    Sale price €45,00 Regular price €60,00
    You are saving: -€15,00
    0,5 € / 1ud
  • Universo Natural Kyo-Dophilus With Enzymes 60 Capsules
    -25%

    Universo Natural Kyo-Dophilus With Enzymes 60 Capsules

    Regular price €35,35 0,59 € / 1ud
    Sale price €35,35 Regular price €47,13
    You are saving: -€11,78
    0,59 € / 1ud
  • V.Byotic Flora Blend 12, 60 Capsules
    -18% Promo FD

    V.Byotic Flora Blend 12, 60 capsules

    Regular price €17,50 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €21,26
    You are saving: -€3,76
    0,29 € / 1ud
  • Galenicum Pack Probiac Acne, 2 x 30 capsules
    -16%

    Galenicum Pack Probiac Acne, 2 x 30 capsules

    Regular price €31,90 0,53 € / 1ud
    Sale price €31,90 Regular price €37,80
    You are saving: -€5,90
    0,53 € / 1ud
  • Galenicum Pack Probiac Acne, 3 x 30 capsules
    -16%

    Galenicum Pack Probiac Acne, 3 x 30 capsules

    Regular price €47,50 0,53 € / 1ud
    Sale price €47,50 Regular price €56,70
    You are saving: -€9,20
    0,53 € / 1ud
  • Zeus Dormiben 750 mg, 30 capsules
    -10% Promo FD

    Zeus Dormiben 750 mg, 30 capsules

    Regular price €45,30 1,51 € / 1ud
    Sale price €45,30 Regular price €50,21
    You are saving: -€4,91
    1,51 € / 1ud
  • Ysonut Inovance Probiovance Instan , 5 sachets
    -26%

    Ysonut Inovance Probiovance Instan , 5 sachets

    Regular price €12,40 2,48 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €16,82
    You are saving: -€4,42
    2,48 € / 1ud
  • -31%

    Yovis IBS 30 Capsules

    Regular price €24,50 0,82 € / 1ud
    Sale price €24,50 Regular price €35,68
    You are saving: -€11,18
    0,82 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 3 x 10 capsules
    -36%

    Yovis Probiotic Pack, 3 x 10 capsules

    Regular price €28,80 0,96 € / 1ud
    Sale price €28,80 Regular price €44,70
    You are saving: -€15,90
    0,96 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 2 x 10 capsules
    -35%

    Yovis Probiotic Pack, 2 x 10 capsules

    Regular price €19,40 0,97 € / 1ud
    Sale price €19,40 Regular price €29,80
    You are saving: -€10,40
    0,97 € / 1ud
  • Yovis Pack, 3 x 10 bucodispersible sitkcs
    -28%

    Yovis Pack, 3 x 10 buccal sticks

    Regular price €35,20 11,73 € / 1ud
    Sale price €35,20 Regular price €48,63
    You are saving: -€13,43
    11,73 € / 1ud
  • Yovis Pack, 2 x 10 bucodispersible sitkcs
    -27%

    Yovis Pack, 2 x 10 buccal sticks

    Regular price €23,70 11,85 € / 1ud
    Sale price €23,70 Regular price €32,42
    You are saving: -€8,72
    11,85 € / 1ud
  • Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome
    -20%

    Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome

    Regular price €13,10 0,44 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €16,35
    You are saving: -€3,25
    0,44 € / 1ud
  • Vitaplus Boulardii, 10 sticks
    -5%

    Vitaplus Boulardii, 10 sticks

    Regular price €10,40 1,04 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €10,95
    You are saving: -€0,55
    1,04 € / 1ud
  • Vitaplus Boulardii Pack 3 x 10 sticks
    -7%

    Vitaplus Boulardii Pack 3 x 10 sticks

    Regular price €30,50 1,02 € / 1ud
    Sale price €30,50 Regular price €32,85
    You are saving: -€2,35
    1,02 € / 1ud
  • Tegor Lbs Ter, 45 Tablets
    -16% Promo FD

    Tegor Lbs Ter, 45 Tablets

    Regular price €17,00 0,38 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €20,27
    You are saving: -€3,27
    0,38 € / 1ud
  • Symbiopharm Symbiolact Pur Pack of 3 x 10 sachets
    -18% Promo FD

    Symbiopharm Symbiolact Pur Pack of 3 x 10 sachets

    Regular price €41,60 1,39 € / 1ud
    Sale price €41,60 Regular price €50,64
    You are saving: -€9,04
    1,39 € / 1ud
  • Sura Vitas Aeroben , 90 capsules
    -21% Promo FD

    Sura Vitas Aeroben , 90 capsules

    Regular price €28,90 0,32 € / 1ud
    Sale price €28,90 Regular price €36,53
    You are saving: -€7,63
    0,32 € / 1ud
  • Soria Natural Probicobacter, 21 Tablets
    -10%

    Soria Natural Probicobacter, 21 Tablets

    Regular price €23,36 1,11 € / 1ud
    Sale price €23,36 Regular price €25,95
    You are saving: -€2,59
    1,11 € / 1ud
  • Sakai Diphilus, 150 Gr
    -20% Promo FD

    Sakai Diphilus, 150 Gr

    Regular price €10,30 6,87 € / 100gr
    Sale price €10,30 Regular price €12,91
    You are saving: -€2,61
    6,87 € / 100gr
  • Santiveri Florase Intest 40Cap.
    -15% Promo FD

    Santiveri Florase Intest 40Cap.

    Regular price €17,00 0,43 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €19,95
    You are saving: -€2,95
    0,43 € / 1ud
  • Salvat Megalevure, 2X10 Sticks
    -18%

    Salvat Megalevure, 2X10 Sticks

    Regular price €21,50 1,08 € / 1ud
    Sale price €21,50 Regular price €26,22
    You are saving: -€4,72
    1,08 € / 1ud
  • Probiotax Microbiota Cocoa 150G
    -34% Promo FD

    Probiotax Microbiota Cocoa 150G

    Regular price €21,60 14,4 € / 100gr
    Sale price €21,60 Regular price €32,95
    You are saving: -€11,35
    14,4 € / 100gr
  • Probiotax Microbiota Coconut 150G
    -34%

    Probiotax Microbiota Coconut 150G

    Regular price €21,60 14,4 € / 100gr
    Sale price €21,60 Regular price €32,95
    You are saving: -€11,35
    14,4 € / 100gr
  • Prodefen Plus Nutraceutical, Pack 6 x 10 sachets
    -24%

    Prodefen Plus Nutraceutical, Pack 6 x 10 sachets

    Regular price €63,00 1,05 € / 1ud
    Sale price €63,00 Regular price €82,38
    You are saving: -€19,38
    1,05 € / 1ud
  • Profaes4 Probiotics Adult Ci 25Mm Pack 3 x 30 Tablets
    -15%

    Profaes4 Probiotics Adult Ci 25Mm Pack 3 x 30 Tablets

    Regular price €40,90 0,45 € / 1ud
    Sale price €40,90 Regular price €47,85
    You are saving: -€6,95
    0,45 € / 1ud
  • Profaes4 Probiotics Adult Ci 25Mm Pack 2 x 30 Tablets
    -13%

    Profaes4 Probiotics Adult Ci 25Mm Pack 2 x 30 Tablets

    Regular price €27,80 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €31,90
    You are saving: -€4,10
    0,46 € / 1ud
  • Plameca Esencialis, 60 Capsules
    -8% Promo FD

    Plameca Esencialis, 60 Capsules

    Regular price €18,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €19,95
    You are saving: -€1,55
    0,31 € / 1ud
  • Pinisan Bifidsan , 20 capsules
    -16%

    Pinisan Bifidsan , 20 capsules

    Regular price €16,00 0,8 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €19,09
    You are saving: -€3,09
    0,8 € / 1ud