Collection:

Probiotics and prebiotics

  • Npro Cleanintest 60 Capsules
    -10%

    Npro Cleanintest 60 Capsules

    Regular price €19,30 0,32 € / 1ud
    Sale price €19,30 Regular price €21,37
    You are saving: -€2,07
    0,32 € / 1ud
  • Kaleidon Probiotic 120, 20 sachets
    -22%

    Kaleidon Probiotic 120, 20 sachets

    Regular price €14,60 0,73 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €18,80
    You are saving: -€4,20
    0,73 € / 1ud
  • Salvat Megalevure, 2X10 Sticks
    -18%

    Salvat Megalevure, 2X10 Sticks

    Regular price €21,50 1,08 € / 1ud
    Sale price €21,50 Regular price €26,22
    You are saving: -€4,72
    1,08 € / 1ud
  • Neo Probiotic Femme, 15 Capsules
    -45%

    Neo Probiotic Femme, 15 Capsules

    Regular price €4,90 0,33 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €8,95
    You are saving: -€4,05
    0,33 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Cnd 10M 30 Capsules
    -22%

    Pileje Lactibiane Cnd 10M 30 Capsules

    Regular price €16,60 0,55 € / 1ud
    Sale price €16,60 Regular price €21,31
    You are saving: -€4,71
    0,55 € / 1ud
  • Lactoflora Ibsolution 28 sachets
    -18%

    Lactoflora Ibsolution 28 sachets

    Regular price €23,20 0,83 € / 1ud
    Sale price €23,20 Regular price €28,41
    You are saving: -€5,21
    0,83 € / 1ud
  • Profaes4 Travellers 14 Capsules
    -5%

    Profaes4 Travellers 14 Capsules

    Regular price €11,70 0,84 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €12,32
    You are saving: -€0,62
    0,84 € / 1ud
  • Pileje Formag 90 Tablets
    -22%

    Pileje Formag 90 Tablets

    Regular price €22,70
    Sale price €22,70 Regular price €28,93
    You are saving: -€6,23
  • Bromatech Serobioma , 24 capsules
    -12%

    Bromatech Serobioma , 24 capsules

    Regular price €21,20 0,88 € / 1ud
    Sale price €21,20 Regular price €24,11
    You are saving: -€2,91
    0,88 € / 1ud
  • Medibiotix Vagineel Balance Vaginal Gel, 30 ml
    -40%

    Medibiotix Vagineel Balance Vaginal Gel, 30 ml

    Regular price €5,70 19,0 € / 100ml
    Sale price €5,70 Regular price €9,50
    You are saving: -€3,80
    19,0 € / 100ml
  • Nutergia Ergyphilus Comfort , 60 capsules
    -18%

    Nutergia Ergyphilus Comfort , 60 capsules

    Regular price €21,90 0,37 € / 1ud
    Sale price €21,90 Regular price €26,73
    You are saving: -€4,83
    0,37 € / 1ud
  • Probiobal Digest 30 Chewable Tablets
    -15%

    Probiobal Digest 30 Chewable Tablets

    Regular price €8,80 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €10,32
    You are saving: -€1,52
    0,29 € / 1ud
  • Lactoflora Adults , 2 x 10 bottles
    -49%

    Lactoflora Adults , 2 x 10 bottles

    Regular price €20,10 10,05 € / 1ud
    Sale price €20,10 Regular price €39,20
    You are saving: -€19,10
    10,05 € / 1ud
  • Bivos 1,5 g Probiotic 10 sachets
    -10%

    Bivos 1,5 g Probiotic 10 sachets

    Regular price €14,30
    Sale price €14,30 Regular price €15,93
    You are saving: -€1,63
  • Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablets
    -30%

    Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablets

    Regular price €16,00 0,53 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €22,75
    You are saving: -€6,75
    0,53 € / 1ud
  • Medibiotix Laxafibre , 50 g
    -41%

    Medibiotix Laxafibre , 50 g

    Regular price €5,50 11,0 € / 100gr
    Sale price €5,50 Regular price €9,29
    You are saving: -€3,79
    11,0 € / 100gr
  • Neo Peques Probiotic, 8 Vials
    -31%

    Neo Peques Probiotic, 8 Vials

    Regular price €8,00 1,0 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
    1,0 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Imedia 4 Sticks
    -20%

    Pileje Lactibiane Imedia 4 Sticks

    Regular price €8,60 2,15 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €10,71
    You are saving: -€2,11
    2,15 € / 1ud
  • Lactoflora Oral Serum, 6 Envelopes
    -16%

    Lactoflora Oral Serum, 6 Envelopes

    Regular price €10,50 1,75 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €12,53
    You are saving: -€2,03
    1,75 € / 1ud
  • Kobho Labs Pre-Post Probiotic Supplement, 60 capsules
    -7%

    Kobho Labs Pre-Post Probiotic Supplement, 60 capsules

    Regular price €21,70 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,70 Regular price €23,37
    You are saving: -€1,67
    0,36 € / 1ud
  • Neo Probiotic Sibo, 15 Capsules
    -36%

    Neo Probiotic Sibo, 15 Capsules

    Regular price €7,00 0,47 € / 1ud
    Sale price €7,00 Regular price €10,90
    You are saving: -€3,90
    0,47 € / 1ud
  • Nutergia Ergyphilus Baby 10Ml (Cooling)
    -27%

    Nutergia Ergyphilus Baby 10Ml

    Regular price €16,80 168,0 € / 100ml
    Sale price €16,80 Regular price €22,86
    You are saving: -€6,06
    168,0 € / 100ml
  • Vitaplus Boulardii Pack 3 x 10 sticks
    -7%

    Vitaplus Boulardii Pack 3 x 10 sticks

    Regular price €30,50 1,02 € / 1ud
    Sale price €30,50 Regular price €32,85
    You are saving: -€2,35
    1,02 € / 1ud
  • Duaflora Protect Probiotics 30 capsules
    -7%

    Duaflora Protect Probiotics 30 capsules

    Regular price €10,70 0,36 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €11,46
    You are saving: -€0,76
    0,36 € / 1ud
  • Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome
    -20%

    Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome

    Regular price €13,10 0,44 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €16,35
    You are saving: -€3,25
    0,44 € / 1ud
  • Yovis Probiotic , 10 capsules
    -34%

    Yovis Probiotic, 10 capsules

    Regular price €9,90 0,99 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €14,90
    You are saving: -€5,00
    0,99 € / 1ud
  • Gastrus Chewable 30 tablets
    -20%

    Gastrus Chewable 30 tablets

    Regular price €23,90 0,8 € / 1ud
    Sale price €23,90 Regular price €30,00
    You are saving: -€6,10
    0,8 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies
    -34%

    Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies

    Regular price €8,20 0,27 € / 1ud
    Sale price €8,20 Regular price €12,45
    You are saving: -€4,25
    0,27 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 8 , 28 sachets
    -7%

    Bonusan Bacteri 8 , 28 sachets

    Regular price €35,90 1,28 € / 1ud
    Sale price €35,90 Regular price €38,74
    You are saving: -€2,84
    1,28 € / 1ud
  • Kaleidon Triplo Probiotic 120, 3 x 20 sachets
    -24%

    Kaleidon Triplo Probiotic 120, 3 x 20 sachets

    Regular price €42,80 0,71 € / 1ud
    Sale price €42,80 Regular price €56,40
    You are saving: -€13,60
    0,71 € / 1ud