Collection:

Quality hair loss and hair growth

  • Ducray Anaphase Stimulating Cream Shampoo 200 ml
    -25%

    Ducray Anaphase Stimulating Cream Shampoo 200 ml

    Regular price €11,70 5,85 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €15,60
    You are saving: -€3,90
    5,85 € / 100ml
  • Ducray Anaphase Stimulating Cream Shampoo 400 ml
    -30%

    Ducray Anaphase Stimulating Cream Shampoo 400 ml

    Regular price €12,80 3,2 € / 100ml
    Sale price €12,80 Regular price €18,35
    You are saving: -€5,55
    3,2 € / 100ml
  • Ducray Anacaps Reactiv 30 capsules
    -20%

    Ducray Anacaps Reactiv 30 capsules

    Regular price €19,20 0,64 € / 1ud
    Sale price €19,20 Regular price €24,00
    You are saving: -€4,80
    0,64 € / 1ud
  • Ducray Anacaps Reactiv, 90 Capsules
    -25%

    Ducray Anacaps Reactiv, 90 Capsules

    Regular price €34,90 0,39 € / 1ud
    Sale price €34,90 Regular price €46,80
    You are saving: -€11,90
    0,39 € / 1ud
  • Ducray Creastim Anti-Hair Loss Lotion Bottles, 60 ml
    -24%

    Ducray Creastim Anti-Hair Loss Lotion Bottles, 60 ml

    Regular price €40,20 67,0 € / 100ml
    Sale price €40,20 Regular price €52,95
    You are saving: -€12,75
    67,0 € / 100ml
  • Ducray Balancing Shampoo 200 ml
    -15%

    Ducray Balancing Shampoo 200 ml

    Regular price €8,80 4,4 € / 100ml
    Sale price €8,80 Regular price €10,30
    You are saving: -€1,50
    4,4 € / 100ml
  • Ducray Balancing Dermo-Protective Shampoo 400 ml
    -22%

    Ducray Balancing Dermo-Protective Shampoo 400 ml

    Regular price €10,80 2,7 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €13,90
    You are saving: -€3,10
    2,7 € / 100ml
  • Ducray Dermoprotective Balancing Shampoo 2X400 ml
    -27%

    Ducray Dermoprotective Balancing Shampoo 2X400 ml

    Regular price €19,00 4,75 € / 100ml
    Sale price €19,00 Regular price €26,00
    You are saving: -€7,00
    4,75 € / 100ml