Collection:

Tena Sale

  • Tena Lady Normal, 12 Units
    -35%

    Tena Lady Normal, 12 Units

    Regular price €3,70 0,31 € / 1ud
    Sale price €3,70 Regular price €5,70
    You are saving: -€2,00
    0,31 € / 1ud
  • Tena Proskin Dry Towelette, 135 pieces
    -37%

    Tena Proskin Dry Towelette, 135 pieces

    Regular price €7,40 0,05 € / 1ud
    Sale price €7,40 Regular price €11,70
    You are saving: -€4,30
    0,05 € / 1ud
  • Tena Ladyultra Mini, 28 Units
    -40%

    Tena Ladyultra Mini, 28 Units

    Regular price €3,00 0,11 € / 1ud
    Sale price €3,00 Regular price €5,00
    You are saving: -€2,00
    0,11 € / 1ud
  • Tena Lady Compresas Maxi, 12 Units
    -24%

    Tena Lady Compresas Maxi, 12 Units

    Regular price €6,90 0,58 € / 1ud
    Sale price €6,90 Regular price €9,10
    You are saving: -€2,20
    0,58 € / 1ud
  • Tena Bibs Size L, 150 pieces
    -23%

    Tena Bibs Size L, 150 pieces

    Regular price €18,70 0,12 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €24,20
    You are saving: -€5,50
    0,12 € / 1ud
  • Tena Silhouette White Low Waist Size M, 12 Units
    -28%

    Tena Silhouette White Low Waist Size M, 12 Units

    Regular price €11,00 0,92 € / 1ud
    Sale price €11,00 Regular price €15,20
    You are saving: -€4,20
    0,92 € / 1ud
  • Tena Protective Under Discreet Size L, 10 pcs.
    -28% Oportunidades

    Tena Protective Under Discreet Size L, 10 pcs.

    Regular price €11,00 1,1 € / 1ud
    Sale price €11,00 Regular price €15,20
    You are saving: -€4,20
    1,1 € / 1ud
  • Tena Proskin Cleansing Cream 3 In 1, 1000 Ml
    -20%

    Tena Proskin Cleansing Cream 3 In 1, 1000 Ml

    Regular price €9,70 0,97 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €12,20
    You are saving: -€2,50
    0,97 € / 100ml
  • Tena Lady Mini Magic, 34 Units
    -26%

    Tena Lady Mini Magic, 34 Units

    Regular price €3,50 0,1 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €4,70
    You are saving: -€1,20
    0,1 € / 1ud
  • Tena Proskin Moisturising Lotion, 500 Ml
    -21%

    Tena Proskin Moisturising Lotion, 500 Ml

    Regular price €8,10 1,62 € / 100ml
    Sale price €8,10 Regular price €10,21
    You are saving: -€2,11
    1,62 € / 100ml
  • Tena Proskin Wet Mittens, 8 Pieces
    -23%

    Tena Proskin Wet Mittens, 8 Pieces

    Regular price €2,00 0,25 € / 1ud
    Sale price €2,00 Regular price €2,60
    You are saving: -€0,60
    0,25 € / 1ud
  • Tena Pants Maxi Size M, 10 Units
    -37%

    Tena Pants Maxi Size M, 10 Units

    Regular price €14,60 1,46 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €23,27
    You are saving: -€8,67
    1,46 € / 1ud
  • Tena Pants Maxi Size L, 10 Units
    -21%

    Tena Pants Maxi Size L, 10 Units

    Regular price €18,30 1,83 € / 1ud
    Sale price €18,30 Regular price €23,27
    You are saving: -€4,97
    1,83 € / 1ud
  • Tena Pants Plus Size S, 14 Units
    -34%

    Tena Pants Plus Size S, 14 Units

    Regular price €13,90 0,99 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €21,20
    You are saving: -€7,30
    0,99 € / 1ud
  • Tena Men Pants Premium Fit Maxi Size S-M, 12 Units
    -38%

    Tena Men Pants Premium Fit Maxi Size S-M, 12 Units

    Regular price €13,10 1,09 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €21,20
    You are saving: -€8,10
    1,09 € / 1ud
  • Tena Men Pants Active Size S-M, 9 Pcs.
    -21%

    Tena Men Pants Active Size S-M, 9 Pcs.

    Regular price €10,00 1,11 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €12,70
    You are saving: -€2,70
    1,11 € / 1ud
  • Tena Men Active Fit Level 2, 20 Units
    -20%

    Tena Men Active Fit Level 2, 20 Units

    Regular price €7,00 0,35 € / 1ud
    Sale price €7,00 Regular price €8,78
    You are saving: -€1,78
    0,35 € / 1ud
  • Tena Men Pants Active Size L-XL, 8 Pcs.
    -23%

    Tena Men Pants Active Size L-XL, 8 Pcs.

    Regular price €9,80 1,23 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,70
    You are saving: -€2,90
    1,23 € / 1ud
  • Tena Men Level 1, 24 Units
    -38%

    Tena Men Level 1, 24 Units

    Regular price €6,10 0,25 € / 1ud
    Sale price €6,10 Regular price €9,80
    You are saving: -€3,70
    0,25 € / 1ud
  • Tena Discreet Compress Maxi Night, 12 Units
    -20%

    Tena Discreet Compress Maxi Night, 12 Units

    Regular price €6,40
    Sale price €6,40 Regular price €8,00
    You are saving: -€1,60
  • Tena Men Level 3, 16 Units
    -39%

    Tena Men Level 3, 16 Units

    Regular price €6,10 0,38 € / 1ud
    Sale price €6,10 Regular price €10,00
    You are saving: -€3,90
    0,38 € / 1ud
  • Tena Silhouette Cream Plus High Waist Size M, 9 Units
    -36%

    Tena Silhouette Cream Plus High Waist Size M, 9 Units

    Regular price €8,60 0,96 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €13,40
    You are saving: -€4,80
    0,96 € / 1ud
  • Tena Discreet Extra, 10 Units
    -38%

    Tena Discreet Extra, 10 Units

    Regular price €3,70 0,37 € / 1ud
    Sale price €3,70 Regular price €6,00
    You are saving: -€2,30
    0,37 € / 1ud
  • Tena Discreet Normal Night, 10 Units
    -22%

    Tena Discreet Normal Night, 10 Units

    Regular price €5,00 0,5 € / 1ud
    Sale price €5,00 Regular price €6,40
    You are saving: -€1,40
    0,5 € / 1ud
  • Tena Proskin Plastic-free Wet Wipes
    -21%

    Tena Proskin Plastic-free Wet Wipes

    Sold out
    Let me know
  • Tena Lights Sensitive Mini Ultra, 20 Units
    -45%

    Tena Lights Sensitive Mini Ultra, 20 Units

    Regular price €4,20 0,21 € / 1ud
    Sale price €4,20 Regular price €7,60
    You are saving: -€3,40
    0,21 € / 1ud
  • Tena Discreet Normal Ultra
    -39%

    Tena Discreet Normal Ultra

    Regular price €3,50 0,22 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €5,70
    You are saving: -€2,20
    0,22 € / 1ud