Collection:

Saforelle, Euphralia and Mucogyne

  • BOIRON Magnesium Duo 80 Tablets
    -19%

    BOIRON Magnesium Duo 80 Tablets

    Regular price €12,00 0,15 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €14,75
    You are saving: -€2,75
    0,15 € / 1ud
  • BOIRON Magnesium Duo Night, 30 capsules
    -5%

    BOIRON Magnesium Duo Night, 30 capsules

    Regular price €12,00 0,4 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €12,63
    You are saving: -€0,63
    0,4 € / 1ud
  • BOIRON Osmobiotic Flora for Children, 12 sachets
    -10%

    BOIRON Osmobiotic Flora for Children, 12 sachets

    Regular price €16,50 1,38 € / 1ud
    Sale price €16,50 Regular price €18,33
    You are saving: -€1,83
    1,38 € / 1ud
  • Boiron Arnicalia Arnica Gel, 45 g
    -5%

    Boiron Arnicalia Arnica Gel, 45 g

    Regular price €8,10 18,0 € / 100gr
    Sale price €8,10 Regular price €8,53
    You are saving: -€0,43
    18,0 € / 100gr
  • Boiron Arnicalia Arnica Gel, 120g
    -28%

    Boiron Arnicalia Arnica Gel, 120g

    Regular price €12,10 10,08 € / 100gr
    Sale price €12,10 Regular price €16,78
    You are saving: -€4,68
    10,08 € / 100gr
  • BOIRON Dapis Gel 40 gr
    -11%

    BOIRON Dapis Gel 40 gr

    Regular price €9,70
    Sale price €9,70 Regular price €10,95
    You are saving: -€1,25
  • BOIRON Euphralia 20 Sachets
    -30%

    BOIRON Euphralia 20 Sachets

    Regular price €10,40 0,52 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €14,84
    You are saving: -€4,44
    0,52 € / 1ud
  • Euphralia Allergy Eye Drops , 15 single-dose packs
    -19%

    Euphralia Allergy Eye Drops , 15 single-dose packs

    Regular price €12,10 12,1 € / 1ud
    Sale price €12,10 Regular price €14,90
    You are saving: -€2,80
    12,1 € / 1ud
  • Euphralia Soothing Red Eye Drops , 10 ml
    -15%

    Euphralia Soothing Red Eye Drops , 10 ml

    Regular price €11,00 110,0 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €12,90
    You are saving: -€1,90
    110,0 € / 100ml
  • Euphralia Dry Eye Lubricant Eye Drops , 15 single-dose packs
    -15%

    Euphralia Dry Eye Lubricant Eye Drops , 15 single-dose packs

    Regular price €12,70 12,7 € / 1ud
    Sale price €12,70 Regular price €14,90
    You are saving: -€2,20
    12,7 € / 1ud
  • Euphralia Dry Eye Lubricant Eye Drops , 10 ml
    -16%

    Euphralia Dry Eye Lubricant Eye Drops , 10 ml

    Regular price €10,90 109,0 € / 100ml
    Sale price €10,90 Regular price €12,90
    You are saving: -€2,00
    109,0 € / 100ml
  • BOIRON Homeodent Chlorophyll 75 ml
    -14%

    BOIRON Homeodent Chlorophyll 75 ml

    Regular price €6,60 8,8 € / 100ml
    Sale price €6,60 Regular price €7,70
    You are saving: -€1,10
    8,8 € / 100ml
  • BOIRON Homeodent Lemon 75 ml
    -13%

    BOIRON Homeodent Lemon 75 ml

    Regular price €6,70 8,93 € / 100ml
    Sale price €6,70 Regular price €7,70
    You are saving: -€1,00
    8,93 € / 100ml
  • Mucogyne 10 Eggs
    -5%

    Mucogyne 10 Eggs

    Regular price €15,00 15,0 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €15,79
    You are saving: -€0,79
    15,0 € / 1ud
  • Saforelle Soothing Cream 1 Bottle 40 Ml
    -10%

    Saforelle Soothing Cream 1 Bottle 40 Ml

    Regular price €10,99 27,48 € / 100ml
    Sale price €10,99 Regular price €12,21
    You are saving: -€1,22
    27,48 € / 100ml
  • Saforelle Miss 250 Ml
    -10%

    Saforelle Miss 250 Ml

    Regular price €11,60 4,64 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €12,84
    You are saving: -€1,24
    4,64 € / 100ml
  • BOIRON Osmobiotic Flora Adult, 12 sachets
    -5%

    BOIRON Osmobiotic Flora Adult, 12 sachets

    Sold out
    Let me know
  • Boiron Dermoplasmine Lip Stick 4Gr.
    -22%

    Boiron Dermoplasmine Lip Stick 4Gr.

    Sold out
    Let me know