Collection:

Dog shampoos and conditioners

 

 

  • Frontline Petcare Everyday Moisturising Spray 200 ml
    -23%

    Frontline Petcare Everyday Moisturising Spray 200 ml

    Regular price €10,40 5,2 € / 100ml
    Sale price €10,40 Regular price €13,50
    You are saving: -€3,10
    5,2 € / 100ml
  • Frontline Petcare Petcare Dark Colour Booster Shampoo, 200 ml
    -5%

    Frontline Petcare Petcare Dark Colour Booster Shampoo, 200 ml

    Regular price €10,10 5,05 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €10,63
    You are saving: -€0,53
    5,05 € / 100ml
  • Gamarde Apricot Conditioner 200Ml. Bio
    -9% Promo FD

    Gamarde Apricot Conditioner 200Ml. Bio

    Regular price €18,90 9,45 € / 100ml
    Sale price €18,90 Regular price €20,69
    You are saving: -€1,79
    9,45 € / 100ml
  • Freedog Fortifying Shampoo With Biothine 1 L
    -6%

    Freedog Fortifying Shampoo With Biothine 1 L

    Regular price €9,90 0,99 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €10,53
    You are saving: -€0,63
    0,99 € / 100ml
  • Freedog Hydratant Shampoo 300Ml
    -15%

    Freedog Hydratant Shampoo 300Ml

    Regular price €5,80 1,93 € / 100ml
    Sale price €5,80 Regular price €6,80
    You are saving: -€1,00
    1,93 € / 100ml
  • Konig Malasil Silver Shampoo, 200 ml
    -7% Promo FD

    Konig Malasil Silver Shampoo, 200 ml

    Regular price €28,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €28,00 Regular price €29,95
    You are saving: -€1,95
    14,0 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Physiological Hypoallergenic Shampoo, 200 ml
    -8% Promo FD

    Konig Nutriderm Physiological Hypoallergenic Shampoo, 200 ml

    Regular price €21,90 10,95 € / 100ml
    Sale price €21,90 Regular price €23,68
    You are saving: -€1,78
    10,95 € / 100ml
  • Kowi Nature Dog & Cat Shampoo + Conditioner 70Gr.
    -6%

    Kowi Nature Dog & Cat Shampoo + Conditioner 70Gr.

    Regular price €11,80 168,57 € / 1kg
    Sale price €11,80 Regular price €12,62
    You are saving: -€0,82
    168,57 € / 1kg
  • Kowi Nature Sensitive Skin Shampoo for Dogs & Cats 70Gr.
    -6% Promo FD

    Kowi Nature Sensitive Skin Shampoo for Dogs & Cats 70Gr.

    Regular price €11,80 168,57 € / 1kg
    Sale price €11,80 Regular price €12,62
    You are saving: -€0,82
    168,57 € / 1kg
  • Letikerate Shampoo Formula Plus 200 ml
    -23%

    Letikerate Shampoo Formula Plus 200 ml

    Regular price €14,50 7,25 € / 100ml
    Sale price €14,50 Regular price €18,95
    You are saving: -€4,45
    7,25 € / 100ml
  • Letikerate Lotion 200 ml
    -16%

    Letikerate Lotion 200 ml

    Regular price €16,50 8,25 € / 100ml
    Sale price €16,50 Regular price €19,69
    You are saving: -€3,19
    8,25 € / 100ml
  • Leticaderm Shampoo 250 ml
    -24%

    Leticaderm Shampoo 250 ml

    Regular price €17,80 7,12 € / 100ml
    Sale price €17,80 Regular price €23,38
    You are saving: -€5,58
    7,12 € / 100ml
  • Leticaderm Lotion 200 ml
    -21%

    Leticaderm Lotion 200 ml

    Regular price €18,70 9,35 € / 100ml
    Sale price €18,70 Regular price €23,66
    You are saving: -€4,96
    9,35 € / 100ml
  • Letigranada Shampoo 500 ml
    -5%

    Letigranada Shampoo 500 ml

    Regular price €19,10 3,82 € / 100ml
    Sale price €19,10 Regular price €20,11
    You are saving: -€1,01
    3,82 € / 100ml
  • Letigranada Shampoo 5L
    -8%

    Letigranada Shampoo 5L

    Regular price €130,50 2,61 € / 100ml
    Sale price €130,50 Regular price €141,36
    You are saving: -€10,86
    2,61 € / 100ml
  • Letigranada Cream 50 ml
    -5%

    Letigranada Cream 50 ml

    Regular price €12,20 24,4 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €12,84
    You are saving: -€0,64
    24,4 € / 100ml
  • Letikerate Shampoo Formula Maintenance 500 ml
    -31%

    Letikerate Shampoo Formula Maintenance 500 ml

    Regular price €17,70 3,54 € / 100ml
    Sale price €17,70 Regular price €25,53
    You are saving: -€7,83
    3,54 € / 100ml
  • Letigranada Lotion, 200 ml
    -7%

    Letigranada Lotion, 200 ml

    Regular price €18,50 9,25 € / 100ml
    Sale price €18,50 Regular price €19,83
    You are saving: -€1,33
    9,25 € / 100ml
  • Menforsan Aloe Vera Foaming Shampoo 200 ml, for cats and dogs
    -16%

    Menforsan Aloe Vera Foaming Shampoo 200 ml, for cats and dogs

    Regular price €8,00 4,0 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €9,58
    You are saving: -€1,58
    4,0 € / 100ml
  • Menforsan Silk Protein Shampoo + Argan Oil 300 ml
    -37%

    Menforsan Silk Protein Shampoo + Argan Oil 300 ml

    Regular price €7,70 2,57 € / 100ml
    Sale price €7,70 Regular price €12,15
    You are saving: -€4,45
    2,57 € / 100ml
  • Menforsan Citronella Repellent Shampoo 1L
    -5%

    Menforsan Citronella Repellent Shampoo 1L

    Regular price €12,30 1,23 € / 100ml
    Sale price €12,30 Regular price €12,95
    You are saving: -€0,65
    1,23 € / 100ml
  • Menforsan Vison Oil Shampoo 300 ml
    -37%

    Menforsan Vison Oil Shampoo 300 ml

    Regular price €5,60 1,87 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €8,93
    You are saving: -€3,33
    1,87 € / 100ml
  • Menforsan Black Hair Shampoo 300 ml
    -36% Promo FD

    Menforsan Black Hair Shampoo 300 ml

    Regular price €5,30 1,77 € / 100ml
    Sale price €5,30 Regular price €8,33
    You are saving: -€3,03
    1,77 € / 100ml
  • Menforsan White Hair Shampoo 300 ml
    -33% Promo FD

    Menforsan White Hair Shampoo 300 ml

    Regular price €5,60 1,87 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €8,33
    You are saving: -€2,73
    1,87 € / 100ml
  • Menforsan Puppy Wheat Germ Shampoo 300 ml
    -5%

    Menforsan Puppy Wheat Germ Shampoo 300 ml

    Regular price €5,30 1,77 € / 100ml
    Sale price €5,30 Regular price €5,58
    You are saving: -€0,28
    1,77 € / 100ml
  • Menforsan Aloe Vera Shampoo 300 ml
    -40% Promo FD

    Menforsan Aloe Vera Shampoo 300 ml

    Regular price €5,60 1,87 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €9,32
    You are saving: -€3,72
    1,87 € / 100ml
  • Menforsan Conditioning Shampoo 300 ml
    -29% Promo FD

    Menforsan Conditioning Shampoo 300 ml

    Regular price €5,49 1,83 € / 100ml
    Sale price €5,49 Regular price €7,78
    You are saving: -€2,29
    1,83 € / 100ml
  • Menforsan Repellent Shampoo with Citronella 300 ml
    -7%

    Menforsan Repellent Shampoo with Citronella 300 ml

    Regular price €5,90 1,97 € / 100ml
    Sale price €5,90 Regular price €6,35
    You are saving: -€0,45
    1,97 € / 100ml
  • Menforsan Detangling Smoothing Cream 300 ml
    -34%

    Menforsan Detangling Smoothing Cream 300 ml

    Regular price €7,30 2,43 € / 100ml
    Sale price €7,30 Regular price €10,99
    You are saving: -€3,69
    2,43 € / 100ml
  • Menforsan Tea Tree Shampoo 300 ml
    -11%

    Menforsan Tea Tree Shampoo 300 ml

    Regular price €5,90 1,97 € / 100ml
    Sale price €5,90 Regular price €6,65
    You are saving: -€0,75
    1,97 € / 100ml