SOLGAR
Collection:

SOLGAR

Solgar is a brand of high quality food supplements that helps to improve people's health and well-being. In our online pharmacy you can find Solgar products for skin, hair and nails, as well as digestive enzymes to improve daily transit. If you are in doubt about which Solgar product is best suited to your needs, do not hesitate to contact our pharmacist team free of charge.

  • Solgar Omega-3 Triple Concentration, 50 capsules
    -32%

    Solgar Omega-3 Triple Concentration, 50 capsules

    Sold out
    Let me know
  • Solgar Zinc Chelated, 100 tablets
    -38%

    Solgar Zinc Chelated, 100 tablets

    Regular price €12,20 0,12 € / 1ud
    Sale price €12,20 Regular price €19,60
    You are saving: -€7,40
    0,12 € / 1ud
  • Solgar B-complex with Vitamin C, 250 Tablets
    -36%

    Solgar B-complex with Vitamin C, 250 Tablets

    Regular price €32,50 0,13 € / 1ud
    Sale price €32,50 Regular price €50,46
    You are saving: -€17,96
    0,13 € / 1ud
  • Solgar Inositol 500mg, 50 Capsules
    -28%

    Solgar Inositol 500mg, 50 Capsules

    Regular price €14,00 0,28 € / 1ud
    Sale price €14,00 Regular price €19,56
    You are saving: -€5,56
    0,28 € / 1ud
  • Solgar Cranberry Vitamin C, 60 Capsules
    -29%

    Solgar Cranberry Vitamin C, 60 Capsules

    Regular price €18,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €25,82
    You are saving: -€7,42
    0,31 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 1000mg, 30 Tablets
    -32%

    Solgar Ester-C Plus 1000mg, 30 Tablets

    Regular price €16,80 0,56 € / 1ud
    Sale price €16,80 Regular price €24,66
    You are saving: -€7,86
    0,56 € / 1ud
  • Solgar L-Glutamine 1000mg, 60 Tablets
    -31%

    Solgar L-Glutamine 1000mg, 60 Tablets

    Regular price €21,90 0,37 € / 1ud
    Sale price €21,90 Regular price €31,74
    You are saving: -€9,84
    0,37 € / 1ud
  • Solgar Vitamin D3 4000 IU, 2X120 Capsules
    -35%

    Solgar Vitamin D3 4000 IU, 2X120 Capsules

    Regular price €58,80 0,25 € / 1ud
    Sale price €58,80 Regular price €90,40
    You are saving: -€31,60
    0,25 € / 1ud
  • Solgar L-Lysine 1000mg, 50 Tablets
    -27%

    Solgar L-Lysine 1000mg, 50 Tablets

    Regular price €13,40 0,27 € / 1ud
    Sale price €13,40 Regular price €18,28
    You are saving: -€4,88
    0,27 € / 1ud
  • Solgar Iron Gentle 20mg, 90 Capsules
    -35%

    Solgar Iron Gentle 20mg, 90 Capsules

    Regular price €14,20 0,16 € / 1ud
    Sale price €14,20 Regular price €21,88
    You are saving: -€7,68
    0,16 € / 1ud
  • Solgar Formula VM-2000, 60 tablets
    -31%

    Solgar Formula VM-2000, 60 tablets

    Regular price €26,20 0,44 € / 1ud
    Sale price €26,20 Regular price €37,89
    You are saving: -€11,69
    0,44 € / 1ud
  • Solgar MenoPrime, 30 mini-tablets
    -31%

    Solgar MenoPrime, 30 mini-tablets

    Regular price €26,40 26,4 € / 1ud
    Sale price €26,40 Regular price €38,24
    You are saving: -€11,84
    26,4 € / 1ud
  • Solgar Iron Gentle 20mg, 180 Capsules
    -35%

    Solgar Iron Gentle 20mg, 180 Capsules

    Regular price €23,30 0,13 € / 1ud
    Sale price €23,30 Regular price €36,02
    You are saving: -€12,72
    0,13 € / 1ud
  • Solgar Potassium, 100 tablets
    -29%

    Solgar Potassium, 100 tablets

    Regular price €10,30 0,1 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €14,45
    You are saving: -€4,15
    0,1 € / 1ud
  • Solgar Vitamin B12 500 mcg, 50 capsules
    -31%

    Solgar Vitamin B12 500 mcg, 50 capsules

    Regular price €9,30 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,30 Regular price €13,40
    You are saving: -€4,10
    0,19 € / 1ud
  • Solgar Vitamin E 400 IU, 100 softgels
    -31%

    Solgar Vitamin E 400 IU, 100 softgels

    Regular price €25,40 0,25 € / 1ud
    Sale price €25,40 Regular price €36,73
    You are saving: -€11,33
    0,25 € / 1ud
  • Solgar Vitamin K2 100 mcg, 50 capsules
    -29%

    Solgar Vitamin K2 100 mcg, 50 capsules

    Regular price €34,50 0,69 € / 1ud
    Sale price €34,50 Regular price €48,92
    You are saving: -€14,42
    0,69 € / 1ud
  • Solgar Griffonia 5 HTP Complex, 30 capsules
    -24%

    Solgar Griffonia 5 HTP Complex, 30 capsules

    Regular price €18,60 0,62 € / 1ud
    Sale price €18,60 Regular price €24,51
    You are saving: -€5,91
    0,62 € / 1ud
  • Solgar Super Soya Concentrate, 60 tablets
    -29%

    Solgar Super Soya Concentrate, 60 tablets

    Regular price €41,60 0,69 € / 1ud
    Sale price €41,60 Regular price €58,67
    You are saving: -€17,07
    0,69 € / 1ud
  • Solgar Cod Liver Oil, 250 Capsules
    -29%

    Solgar Cod Liver Oil, 250 Capsules

    Regular price €18,80 0,08 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €26,31
    You are saving: -€7,51
    0,08 € / 1ud
  • Solgar Cod Liver Oil, 2X250 Softgels
    -30%

    Solgar Cod Liver Oil, 2X250 Softgels

    Regular price €37,00 0,07 € / 1ud
    Sale price €37,00 Regular price €52,62
    You are saving: -€15,62
    0,07 € / 1ud
  • Solgar Betaine Hydrochloride, 100 Tablets
    -31%

    Solgar Betaine Hydrochloride, 100 Tablets

    Regular price €12,80 0,13 € / 1ud
    Sale price €12,80 Regular price €18,51
    You are saving: -€5,71
    0,13 € / 1ud
  • Solgar Brain Works, 60 capsules
    -27%

    Solgar Brain Works, 60 capsules

    Regular price €42,00 0,7 € / 1ud
    Sale price €42,00 Regular price €57,50
    You are saving: -€15,50
    0,7 € / 1ud
  • Solgar Choline/Inositol, 50 Capsules
    -27%

    Solgar Choline/Inositol, 50 Capsules

    Regular price €13,90 0,28 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €18,97
    You are saving: -€5,07
    0,28 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 1000mg, 90 Tablets
    -29%

    Solgar Ester-C Plus 1000mg, 90 Tablets

    Regular price €41,30 0,46 € / 1ud
    Sale price €41,30 Regular price €57,85
    You are saving: -€16,55
    0,46 € / 1ud
  • Solgar Cranberry With Vitamin C, 2X60 Veggie Capsules
    -30%

    Solgar Cranberry With Vitamin C, 2X60 Veggie Capsules

    Regular price €36,20 0,3 € / 1ud
    Sale price €36,20 Regular price €51,64
    You are saving: -€15,44
    0,3 € / 1ud
  • Solgar Vitamin E Liquid, 59.2 ml
    -29%

    Solgar Vitamin E Liquid, 59.2 ml

    Regular price €17,70 29,9 € / 100ml
    Sale price €17,70 Regular price €24,97
    You are saving: -€7,27
    29,9 € / 100ml
  • Solgar L-arginine 1000mg, 90 Tablets
    -28%

    Solgar L-arginine 1000mg, 90 Tablets

    Regular price €28,50 0,32 € / 1ud
    Sale price €28,50 Regular price €39,75
    You are saving: -€11,25
    0,32 € / 1ud
  • Solgar Full Spectrum Omega 120 Pearls
    -28%

    Solgar Full Spectrum Omega 120 Pearls

    Regular price €41,10 0,34 € / 1ud
    Sale price €41,10 Regular price €57,29
    You are saving: -€16,19
    0,34 € / 1ud
  • Solgar Omega-3 High Concentration, 120 capsules
    -34%

    Solgar Omega-3 High Concentration, 120 capsules

    Regular price €61,20 0,51 € / 1ud
    Sale price €61,20 Regular price €92,44
    You are saving: -€31,24
    0,51 € / 1ud