SOLGAR
Collection:

SOLGAR

Solgar is a brand of high quality food supplements that helps to improve people's health and well-being. In our online pharmacy you can find Solgar products for skin, hair and nails, as well as digestive enzymes to improve daily transit. If you are in doubt about which Solgar product is best suited to your needs, do not hesitate to contact our pharmacist team free of charge.

  • Solgar Calcium Citrate With Vitamin D, 2X240 Tablets
    -30%

    Solgar Calcium Citrate With Vitamin D, 2X240 Tablets

    Sold out
    Let me know
  • Solgar Biotin 5000mcg, 100 Capsules
    -29%

    Solgar Biotin 5000mcg, 100 Capsules

    Regular price €23,50 0,24 € / 1ud
    Sale price €23,50 Regular price €32,95
    You are saving: -€9,45
    0,24 € / 1ud
  • Solgar Coenzyme Q10 100mg, 30 Capsules
    -34%

    Solgar Coenzyme Q10 100mg, 30 Capsules

    Regular price €45,20 1,51 € / 1ud
    Sale price €45,20 Regular price €68,41
    You are saving: -€23,21
    1,51 € / 1ud
  • Solgar Vitamin D3 1000 IU, 100 tablets
    -31%

    Solgar Vitamin D3 1000 IU, 100 tablets

    Regular price €13,90 0,14 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €20,14
    You are saving: -€6,24
    0,14 € / 1ud
  • Solgar Vitamin D3 Liquid 2500 IU, 59 ml
    -29%

    Solgar Vitamin D3 Liquid 2500 IU, 59 ml

    Regular price €16,10 27,29 € / 100ml
    Sale price €16,10 Regular price €22,57
    You are saving: -€6,47
    27,29 € / 100ml
  • Solgar Sabal, 100 capsules
    -27% Promo FD

    Solgar Sabal, 100 capsules

    Regular price €27,90 0,28 € / 1ud
    Sale price €27,90 Regular price €38,01
    You are saving: -€10,11
    0,28 € / 1ud
  • Solgar Vitamin C 1000 Mg, 2X100 Capsules
    -39%

    Solgar Vitamin C 1000 Mg, 2X100 Capsules

    Regular price €32,90 0,16 € / 1ud
    Sale price €32,90 Regular price €53,74
    You are saving: -€20,84
    0,16 € / 1ud
  • Solgar Vitamin D3 2200 IU, 50 capsules
    -29% Promo FD

    Solgar Vitamin D3 2200 IU, 50 capsules

    Regular price €13,40 0,27 € / 1ud
    Sale price €13,40 Regular price €18,97
    You are saving: -€5,57
    0,27 € / 1ud
  • Solgar Ginkgo 60, 60 Capsules
    -29%

    Solgar Ginkgo 60, 60 Capsules

    Regular price €21,70 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,70 Regular price €30,58
    You are saving: -€8,88
    0,36 € / 1ud
  • Solgar Omnium 60 tablets
    -28%

    Solgar Omnium, 60 tablets

    Sold out
    Let me know
  • Solgar Resveratrol, 2X60 Vegetable Capsules
    -32% Promo FD

    Solgar Resveratrol, 2X60 Vegetable Capsules

    Regular price €69,10 0,58 € / 1ud
    Sale price €69,10 Regular price €101,54
    You are saving: -€32,44
    0,58 € / 1ud
  • Solgar Resveratrol, 60 capsules
    -31%

    Solgar Resveratrol, 60 capsules

    Regular price €35,10 0,59 € / 1ud
    Sale price €35,10 Regular price €50,77
    You are saving: -€15,67
    0,59 € / 1ud
  • Solgar Brewer's Yeast 250 Tablets
    -27% Promo FD

    Solgar Brewer's Yeast 250 Tablets

    Regular price €12,50 0,05 € / 1ud
    Sale price €12,50 Regular price €17,02
    You are saving: -€4,52
    0,05 € / 1ud
  • Solgar Lecithin 1360mg, 180 capsules
    -31%

    Solgar Lecithin 1360mg, 180 capsules

    Sold out
    Let me know
  • Solgar Biotin 1000mcg, 50 Capsules
    -27% Promo FD

    Solgar Biotin 1000mcg, 50 Capsules

    Regular price €12,50 0,25 € / 1ud
    Sale price €12,50 Regular price €17,01
    You are saving: -€4,51
    0,25 € / 1ud
  • Solgar GS Prostasupport, 60 capsules
    -31% Promo FD

    Solgar GS Prostasupport, 60 capsules

    Regular price €43,10 0,72 € / 1ud
    Sale price €43,10 Regular price €62,38
    You are saving: -€19,28
    0,72 € / 1ud
  • Solgar GABA 500mg, 50 Capsules
    -27% Promo FD

    Solgar GABA 500mg, 50 Capsules

    Regular price €24,20 0,48 € / 1ud
    Sale price €24,20 Regular price €33,02
    You are saving: -€8,82
    0,48 € / 1ud
  • Solgar Garlic Oil Pearls, 100 capsules
    -27% Promo FD

    Solgar Garlic Oil Pearls, 100 capsules

    Regular price €8,90 0,09 € / 1ud
    Sale price €8,90 Regular price €12,13
    You are saving: -€3,23
    0,09 € / 1ud
  • Solgar Boswellia Resin Extract, 60 capsules
    -31%

    Solgar Boswellia Resin Extract, 60 capsules

    Regular price €27,00 0,45 € / 1ud
    Sale price €27,00 Regular price €39,17
    You are saving: -€12,17
    0,45 € / 1ud
  • Solgar Neuro-Nutrients, 30 capsules
    -30% Promo FD

    Solgar Neuro-Nutrients, 30 capsules

    Regular price €17,40 0,58 € / 1ud
    Sale price €17,40 Regular price €25,01
    You are saving: -€7,61
    0,58 € / 1ud
  • Solgar Neuro-Nutrients, 60 capsules
    -27%

    Solgar Neuro-Nutrients, 60 capsules

    Regular price €30,40 0,51 € / 1ud
    Sale price €30,40 Regular price €41,61
    You are saving: -€11,21
    0,51 € / 1ud
  • Solgar Astaxanthin 5mg, 30 Capsules
    -27% Promo FD

    Solgar Astaxanthin 5mg, 30 Capsules

    Regular price €23,30 0,78 € / 1ud
    Sale price €23,30 Regular price €31,74
    You are saving: -€8,44
    0,78 € / 1ud
  • Solgar Nutrients Prenatals, 60 tablets
    -28%

    Solgar Nutrients Prenatals, 60 tablets

    Regular price €13,10 0,22 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €18,28
    You are saving: -€5,18
    0,22 € / 1ud
  • Solgar Coenzyme Q10 120mg, 30 Capsules
    -34%

    Solgar Coenzyme Q10 120mg, 30 Capsules

    Regular price €62,90 2,1 € / 1ud
    Sale price €62,90 Regular price €95,11
    You are saving: -€32,21
    2,1 € / 1ud
  • Solgar Co-Q10 30 mg, 90 capsules
    -34%

    Solgar Co-Q10 30 mg, 90 capsules

    Regular price €52,00 0,58 € / 1ud
    Sale price €52,00 Regular price €78,86
    You are saving: -€26,86
    0,58 € / 1ud
  • Solgar Quercitin Complex, 50 capsules
    -29%

    Solgar Quercitin Complex, 50 capsules

    Regular price €19,90 0,4 € / 1ud
    Sale price €19,90 Regular price €28,14
    You are saving: -€8,24
    0,4 € / 1ud
  • Solgar Quercitin Complex, 100 capsules
    -28%

    Solgar Quercitin Complex, 100 capsules

    Regular price €34,70 0,35 € / 1ud
    Sale price €34,70 Regular price €48,40
    You are saving: -€13,70
    0,35 € / 1ud
  • Solgar Lecithin 1360mg, 100 Capsules
    -26% Promo FD

    Solgar Lecithin 1360mg, 100 Capsules

    Regular price €14,90 0,15 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €20,25
    You are saving: -€5,35
    0,15 € / 1ud
  • Solgar Folate 400mcg, 100 Tablets
    -28%

    Solgar Folate 400mcg, 100 Tablets

    Regular price €22,70 0,23 € / 1ud
    Sale price €22,70 Regular price €31,74
    You are saving: -€9,04
    0,23 € / 1ud
  • Solgar Dong Quai, 100 capsules
    -31%

    Solgar Dong Quai, 100 capsules

    Regular price €21,60 0,22 € / 1ud
    Sale price €21,60 Regular price €31,16
    You are saving: -€9,56
    0,22 € / 1ud