Collection:

Stangest Gift

  • Stangest Milk Powder Milkcan Milk Can, 400 g
    -8%

    Stangest Milk Powder Milkcan Milk Can, 400 g

    Regular price €16,70 41,75 € / 1kg
    Sale price €16,70 Regular price €18,15
    You are saving: -€1,45
    41,75 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milkcan, 2 kg
    -6%

    Stangest Milk Powder Milkcan, 2 kg

    Regular price €44,90 22,45 € / 1kg
    Sale price €44,90 Regular price €47,68
    You are saving: -€2,78
    22,45 € / 1kg
  • Stangest Pulvex Shampoo 250 Ml
    -19%

    Stangest Pulvex Shampoo 250 Ml

    Regular price €6,40 2,56 € / 100ml
    Sale price €6,40 Regular price €7,89
    You are saving: -€1,49
    2,56 € / 100ml
  • Stangest Wild Cologne, 200 ml
    -13%

    Stangest Wild Cologne, 200 ml

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €9,56
    You are saving: -€1,26
  • Stangest Artivet Complex Large Breed 60 Tablets
    -9%

    Stangest Artivet Complex for Large Breeds, 60 Tablets

    Regular price €43,20 43,2 € / 1ud
    Sale price €43,20 Regular price €47,49
    You are saving: -€4,29
    43,2 € / 1ud
  • Stangest Artivet Complex Large Breed 120 Tablets
    -6%

    Stangest Artivet Complex for Large Breeds, 120 tablets

    Regular price €69,50 69,5 € / 1ud
    Sale price €69,50 Regular price €73,78
    You are saving: -€4,28
    69,5 € / 1ud
  • Stangest Coprovet 50 Gr Powder
    -5%

    Stangest Coprovet 50 Gr Powder

    Regular price €13,10 26,2 € / 100gr
    Sale price €13,10 Regular price €13,79
    You are saving: -€0,69
    26,2 € / 100gr
  • Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr
    -5%

    Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr

    Regular price €22,60 1130,0 € / 100gr
    Sale price €22,60 Regular price €23,79
    You are saving: -€1,19
    1130,0 € / 100gr
  • Stangest Histamin Control, 120 Tablets
    -7%

    Stangest Histamin Control, 120 Tablets

    Regular price €51,60
    Sale price €51,60 Regular price €55,40
    You are saving: -€3,80
  • Stangest Neurovet 300 Tablets
    -7%

    Stangest Neurovet 300 Tablets

    Regular price €73,70 0,25 € / 1ud
    Sale price €73,70 Regular price €79,60
    You are saving: -€5,90
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets
    -13%

    Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets

    Regular price €23,50 221,7 € / 1kg
    Sale price €23,50 Regular price €27,16
    You are saving: -€3,66
    221,7 € / 1kg
  • Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar
    -11%

    Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar

    Regular price €13,10 13,1 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €14,70
    You are saving: -€1,60
    13,1 € / 1ud
  • Stangest Dentivet Dental Gel, 50 ml
    -24%

    Stangest Dentivet Dental Gel, 50 ml

    Regular price €9,70 19,4 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €12,75
    You are saving: -€3,05
    19,4 € / 100ml
  • Stangest Calcium/Phosphorus Large Breed, 120 Tablets
    -16%

    Stangest Calcium/Phosphorus Large Breed, 120 Tablets

    Regular price €13,00
    Sale price €13,00 Regular price €15,55
    You are saving: -€2,55
  • Stangest Stanvet Life Cat Repellent Collar 37cm
    -11%

    Stangest Stanvet Life Cat Repellent Collar 37cm

    Regular price €11,60 11,6 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €13,10
    You are saving: -€1,50
    11,6 € / 1ud
  • Stangest Chondrocare 30 Tablets
    -5%

    Stangest Chondrocare 30 Tablets

    Regular price €32,30 1,08 € / 1ud
    Sale price €32,30 Regular price €34,14
    You are saving: -€1,84
    1,08 € / 1ud
  • Stangest Chondrocare 90 Tablets
    -6%

    Stangest Chondrocare 90 Tablets

    Regular price €57,40 0,64 € / 1ud
    Sale price €57,40 Regular price €61,00
    You are saving: -€3,60
    0,64 € / 1ud
  • Stangest Protein Shampoo 250 Ml
    -5%

    Stangest Protein Shampoo 250 Ml

    Regular price €6,00 2,4 € / 100ml
    Sale price €6,00 Regular price €6,32
    You are saving: -€0,32
    2,4 € / 100ml
  • Stangest Detangling Shampoo 250 Ml
    -17%

    Stangest Detangling Shampoo 250 Ml

    Regular price €5,10 20,4 € / 1kg
    Sale price €5,10 Regular price €6,13
    You are saving: -€1,03
    20,4 € / 1kg
  • Stangest White Hair Shampoo 250 Ml
    -5%

    Stangest White Hair Shampoo 250 Ml

    Regular price €5,70 22,8 € / 1kg
    Sale price €5,70 Regular price €6,00
    You are saving: -€0,30
    22,8 € / 1kg
  • Stangest Malta Stanvet Dogs & Cats 100 Gr
    -18%

    Stangest Malta Stanvet Dogs & Cats 100 Gr

    Regular price €7,20 72,0 € / 1kg
    Sale price €7,20 Regular price €8,82
    You are saving: -€1,62
    72,0 € / 1kg
  • Stangest Otican Ears 125 Ml
    -5%

    Stangest Otican Ears 125 Ml

    Regular price €7,50 6,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €7,89
    You are saving: -€0,39
    6,0 € / 100ml
  • Stangest Dentican Spray 125 Ml
    -20%

    Stangest Dentican Spray 125 Ml

    Regular price €7,90 60,77 € / 1kg
    Sale price €7,90 Regular price €9,89
    You are saving: -€1,99
    60,77 € / 1kg
  • Stangest Calcium Phosphorus 100 Tablets
    -5%

    Stangest Calcium Phosphorus 100 Tablets

    Regular price €6,80 0,07 € / 1ud
    Sale price €6,80 Regular price €7,16
    You are saving: -€0,36
    0,07 € / 1ud
  • Stangest MSM, 60 Tablets
    -13%

    Stangest MSM, 60 Tablets

    Regular price €19,20
    Sale price €19,20 Regular price €22,11
    You are saving: -€2,91
  • Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets
    -19%

    Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets

    Regular price €17,40 0,03 € / 1ud
    Sale price €17,40 Regular price €21,41
    You are saving: -€4,01
    0,03 € / 1ud
  • Stangest Piss-Can Spray, 200 ml
    -12%

    Stangest Piss-Can Spray, 200 ml

    Regular price €7,80
    Sale price €7,80 Regular price €8,82
    You are saving: -€1,02
  • Stangest Milk Powder Milk Milkcan 500 G
    -7%

    Stangest Milk Powder Milk Milkcan 500 G

    Regular price €13,30 2,66 € / 100gr
    Sale price €13,30 Regular price €14,36
    You are saving: -€1,06
    2,66 € / 100gr
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 60 tablets
    -6%

    Stangest Chondrocit Stanvet, 60 tablets

    Regular price €23,10 0,39 € / 1ud
    Sale price €23,10 Regular price €24,69
    You are saving: -€1,59
    0,39 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys Feminine Wipes, 120 Count

    Regular price €5,60 0,05 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €6,32
    You are saving: -€0,72
    0,05 € / 1ud