Collection:

Sterimar baby hygiene and wellness

  • Sterimar Baby Hygiene & Wellness 100 ml
    -19%

    Sterimar Baby Hygiene & Wellness 100 ml

    Regular price €9,10 9,1 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €11,29
    You are saving: -€2,19
    9,1 € / 100ml
  • Sterimar Duplo Baby Hygiene & Wellness 2 x 100 ml
    -21%

    Sterimar Duplo Baby Hygiene & Wellness 2 x 100 ml

    Regular price €17,80 8,9 € / 100ml
    Sale price €17,80 Regular price €22,58
    You are saving: -€4,78
    8,9 € / 100ml
  • Sterimar Baby Hygiene & Wellness, 2x50 ml
    -19%

    Sterimar Baby Hygiene & Wellness, 2x50 ml

    Regular price €14,20 14,2 € / 100ml
    Sale price €14,20 Regular price €17,48
    You are saving: -€3,28
    14,2 € / 100ml
  • Sterimar Triplo Hygiene & Wellness Baby, 3 x 100 ml
    -24%

    Sterimar Triplo Hygiene & Wellness Baby, 3 x 100 ml

    Regular price €25,80 8,6 € / 100ml
    Sale price €25,80 Regular price €33,87
    You are saving: -€8,07
    8,6 € / 100ml
  • Sterimar Baby Hygiene & Wellness, 50 ml
    -18%

    Sterimar Baby Hygiene & Wellness, 50 ml

    Regular price €7,20 14,4 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €8,74
    You are saving: -€1,54
    14,4 € / 100ml
  • Sterimar Baby Hygiene & Wellness, 3 x 50 ml
    -20%

    Sterimar Baby Hygiene & Wellness, 3 x 50 ml

    Regular price €21,10 14,07 € / 100ml
    Sale price €21,10 Regular price €26,22
    You are saving: -€5,12
    14,07 € / 100ml