TENA
Collection:

TENA

  • Tena Proskin Moisturising Lotion, 500 Ml
    -21%

    Tena Proskin Moisturising Lotion, 500 Ml

    Regular price €8,10 1,62 € / 100ml
    Sale price €8,10 Regular price €10,21
    You are saving: -€2,11
    1,62 € / 100ml
  • Tena Proskin Gel-Shampoo, 500 Ml
    -38%

    Tena Proskin Gel-Shampoo, 500 Ml

    Regular price €4,30 0,86 € / 100ml
    Sale price €4,30 Regular price €6,90
    You are saving: -€2,60
    0,86 € / 100ml
  • Tena Proskin Cleansing Cream 3 In 1, 1000 Ml
    -20%

    Tena Proskin Cleansing Cream 3 In 1, 1000 Ml

    Regular price €9,70 0,97 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €12,20
    You are saving: -€2,50
    0,97 € / 100ml
  • Tena Bibs Size M, 150 pieces
    -20%

    Tena Bibs Size M, 150 pieces

    Regular price €12,90 0,09 € / 1ud
    Sale price €12,90 Regular price €16,21
    You are saving: -€3,31
    0,09 € / 1ud
  • Tena Bibs Size L, 150 pieces
    -23%

    Tena Bibs Size L, 150 pieces

    Regular price €18,70 0,12 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €24,20
    You are saving: -€5,50
    0,12 € / 1ud
  • Tena Proskin Dry Towelette, 135 pieces
    -37%

    Tena Proskin Dry Towelette, 135 pieces

    Regular price €7,40 0,05 € / 1ud
    Sale price €7,40 Regular price €11,70
    You are saving: -€4,30
    0,05 € / 1ud
  • Tena Proskin Wet Mittens, 8 Pieces
    -23%

    Tena Proskin Wet Mittens, 8 Pieces

    Regular price €2,00 0,25 € / 1ud
    Sale price €2,00 Regular price €2,60
    You are saving: -€0,60
    0,25 € / 1ud
  • Tena Proskin Shampoo Cap, 1 pc.
    -27%

    Tena Proskin Shampoo Cap, 1 pc.

    Regular price €3,50 3,5 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €4,80
    You are saving: -€1,30
    3,5 € / 1ud
  • Tena Lady Super, 30 pieces
    -27% Oportunidades

    Tena Lady Super, 30 pieces

    Regular price €15,00
    Sale price €15,00 Regular price €20,60
    You are saving: -€5,60
  • Tena Pants Plus Medium , 14 units
    -39%

    Tena Pants Plus Medium , 14 units

    Regular price €13,00 0,93 € / 1ud
    Sale price €13,00 Regular price €21,20
    You are saving: -€8,20
    0,93 € / 1ud
  • Tena Pants Plus Large , 14 pieces
    -33%

    Tena Pants Plus Large , 14 pieces

    Regular price €14,40 1,03 € / 1ud
    Sale price €14,40 Regular price €21,60
    You are saving: -€7,20
    1,03 € / 1ud
  • Tena Discreet Compress Maxi Night, 12 Units
    -20%

    Tena Discreet Compress Maxi Night, 12 Units

    Regular price €6,40
    Sale price €6,40 Regular price €8,00
    You are saving: -€1,60
  • Tena Discreet Extra, 20 Units
    -21%

    Tena Discreet Extra, 20 Units

    Regular price €6,50 0,33 € / 1ud
    Sale price €6,50 Regular price €8,22
    You are saving: -€1,72
    0,33 € / 1ud
  • Tena Men Active Fit Level 2, 20 Units
    -20%

    Tena Men Active Fit Level 2, 20 Units

    Regular price €7,00 0,35 € / 1ud
    Sale price €7,00 Regular price €8,78
    You are saving: -€1,78
    0,35 € / 1ud
  • Tena Discreet Normal Ultra
    -39%

    Tena Discreet Normal Ultra

    Regular price €3,50 0,22 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €5,70
    You are saving: -€2,20
    0,22 € / 1ud
  • Demak'Up Sensitive Round, 72 pcs.
    -24%

    Demak'Up Sensitive Round, 72 pcs.

    Regular price €1,60 0,02 € / 1ud
    Sale price €1,60 Regular price €2,10
    You are saving: -€0,50
    0,02 € / 1ud
  • Tena Proskin Plastic-free Wet Wipes
    -21%

    Tena Proskin Plastic-free Wet Wipes

    Sold out
    Let me know
  • Tena Lights Sensitive Long Liner, 20 Units
    -47%

    Tena Lights Sensitive Long Liner, 20 Units

    Regular price €2,60 0,13 € / 1ud
    Sale price €2,60 Regular price €4,90
    You are saving: -€2,30
    0,13 € / 1ud
  • Tena Lights Sensitive Mini Ultra, 20 Units
    -45%

    Tena Lights Sensitive Mini Ultra, 20 Units

    Regular price €4,20 0,21 € / 1ud
    Sale price €4,20 Regular price €7,60
    You are saving: -€3,40
    0,21 € / 1ud
  • Tena Men Washable Boxer Black S , 1 pc.
    -24% Promo FD

    Tena Men Washable Boxer Black S , 1 pc.

    Regular price €19,00 19,0 € / 1ud
    Sale price €19,00 Regular price €24,90
    You are saving: -€5,90
    19,0 € / 1ud
  • Tena Pack Men Protective Shield Extra Light, 2 X 14 Units
    -28%

    Tena Pack Men Protective Shield Extra Light, 2 X 14 Units

    Regular price €7,80 0,28 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €10,80
    You are saving: -€3,00
    0,28 € / 1ud
  • Tena Pack Men Protective Shield Extra Light, 4 X 14 Units
    -29%

    Tena Pack Men Protective Shield Extra Light, 4 X 14 Units

    Regular price €15,40 0,28 € / 1ud
    Sale price €15,40 Regular price €21,60
    You are saving: -€6,20
    0,28 € / 1ud
  • Tena Pack Men Protective Shield Extra Light, 6 X 14 Units
    -30%

    Tena Pack Men Protective Shield Extra Light, 6 X 14 Units

    Regular price €22,60 0,27 € / 1ud
    Sale price €22,60 Regular price €32,40
    You are saving: -€9,80
    0,27 € / 1ud
  • Tena Pack Men Pants Premium Fit Maxi L-XL, 2 X 10 Units
    -22%

    Tena Pack Men Pants Premium Fit Maxi L-XL, 2 X 10 Units

    Regular price €33,10 1,66 € / 1ud
    Sale price €33,10 Regular price €42,40
    You are saving: -€9,30
    1,66 € / 1ud
  • Tena Pack Men Pants Premium Fit Maxi L-XL, 4 X 10 Units
    -23%

    Tena Pack Men Pants Premium Fit Maxi L-XL, 4 X 10 Units

    Regular price €64,90 1,62 € / 1ud
    Sale price €64,90 Regular price €84,80
    You are saving: -€19,90
    1,62 € / 1ud
  • Tena Pack Men Level 2, 2 X 20 Units
    -22%

    Tena Pack Men Level 2, 2 X 20 Units

    Regular price €13,70 0,34 € / 1ud
    Sale price €13,70 Regular price €17,56
    You are saving: -€3,86
    0,34 € / 1ud
  • Tena Pack Men Level 2, 4 X 20 Units
    -23%

    Tena Pack Men Level 2, 4 X 20 Units

    Regular price €26,90 0,34 € / 1ud
    Sale price €26,90 Regular price €35,12
    You are saving: -€8,22
    0,34 € / 1ud
  • Tena Pack Men Level 2, 6 X 20 Units
    -25%

    Tena Pack Men Level 2, 6 X 20 Units

    Regular price €39,50 0,33 € / 1ud
    Sale price €39,50 Regular price €52,68
    You are saving: -€13,18
    0,33 € / 1ud
  • Tena Pack Men Level 1, 2 X 24 Units
    -39%

    Tena Pack Men Level 1, 2 X 24 Units

    Regular price €12,00 0,25 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €19,60
    You are saving: -€7,60
    0,25 € / 1ud
  • Tena Pack Men Level 1, 4 X 24 Units
    -40%

    Tena Pack Men Level 1, 4 X 24 Units

    Regular price €23,40 0,24 € / 1ud
    Sale price €23,40 Regular price €39,20
    You are saving: -€15,80
    0,24 € / 1ud