URGO
Collection:

URGO

  • Urgo Sterile Dressing For Burns And Superficial Wounds, 10 X 7 Cm
    -14%

    Urgo Sterile Dressing For Burns And Superficial Wounds, 10 X 7 Cm

    Regular price €9,50 9,5 € / 1ud
    Sale price €9,50 Regular price €11,03
    You are saving: -€1,53
    9,5 € / 1ud
  • Urgo Brillantina , 18 dressings
    -22%

    Urgo Brillantina , 18 dressings

    Regular price €3,50 0,19 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €4,51
    You are saving: -€1,01
    0,19 € / 1ud
  • Urgo Sensitive Stretch, 20 plasters
    -26%

    Urgo Sensitive Stretch, 20 plasters

    Regular price €2,60 0,13 € / 1ud
    Sale price €2,60 Regular price €3,49
    You are saving: -€0,89
    0,13 € / 1ud
  • Urgo Waterproof , 10 plasters
    -24%

    Urgo Waterproof , 10 plasters

    Regular price €2,40 0,24 € / 1ud
    Sale price €2,40 Regular price €3,16
    You are saving: -€0,76
    0,24 € / 1ud
  • Urgo 5M X 2,5Cm Tape
    -55%

    Urgo 5M X 2,5Cm Tape

    Regular price €1,40 1,4 € / 1ud
    Sale price €1,40 Regular price €3,12
    You are saving: -€1,72
    1,4 € / 1ud
  • Urgo Callus Protector
    -25%

    Urgo Callus Protector

    Regular price €3,00 3,0 € / 1ud
    Sale price €3,00 Regular price €3,99
    You are saving: -€0,99
    3,0 € / 1ud
  • Urgo Callus Protector Reusable Pre-cut Tubes, 4 units
    -19%

    Urgo Callus Protector Reusable Pre-cut Tubes, 4 units

    Regular price €5,50 1,38 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €6,83
    You are saving: -€1,33
    1,38 € / 1ud
  • Urgo Chondro Joints , 180 tablets (3 months)
    -16%

    Urgo Chondro Joints , 180 tablets (3 months)

    Regular price €39,70 0,22 € / 1ud
    Sale price €39,70 Regular price €47,50
    You are saving: -€7,80
    0,22 € / 1ud
  • Urgo Chondro Joints , 60 tablets (1 month)
    -14%

    Urgo Chondro Joints , 60 tablets (1 month)

    Regular price €22,40 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,40 Regular price €26,06
    You are saving: -€3,66
    0,37 € / 1ud
  • Urgo Intense Repair Hand Cream, 50 ml
    -12%

    Urgo Intense Repair Hand Cream, 50 ml

    Regular price €8,70 17,4 € / 100ml
    Sale price €8,70 Regular price €9,90
    You are saving: -€1,20
    17,4 € / 100ml
  • Urgo Insoles High Heel, size 36-38
    -9%

    Urgo Insoles High Heel, size 36-38

    Regular price €12,90 12,9 € / 1ud
    Sale price €12,90 Regular price €14,20
    You are saving: -€1,30
    12,9 € / 1ud
  • Urgo Insoles High Heel , size 39-41
    -12%

    Urgo Insoles High Heel , size 39-41

    Regular price €12,50 12,5 € / 1ud
    Sale price €12,50 Regular price €14,20
    You are saving: -€1,70
    12,5 € / 1ud
  • Urgo Non-Contact Infrared Thermometer
    -5%

    Urgo Non-Contact Infrared Thermometer

    Regular price €31,20 31,2 € / 1ud
    Sale price €31,20 Regular price €32,84
    You are saving: -€1,64
    31,2 € / 1ud
  • Urgo Feet & Hands Brittle Nails Strengthener - Stick 2 Ml, 2 ml
    -5%

    Urgo Feet & Hands Brittle Nails Strengthener - Stick 2 Ml, 2 ml

    Regular price €16,40 820,0 € / 100ml
    Sale price €16,40 Regular price €17,33
    You are saving: -€0,93
    820,0 € / 100ml
  • Urgo Discreet First Aid - 20 Dressings, 20 pieces
    -26%

    Urgo Discreet First Aid - 20 Dressings, 20 pieces

    Regular price €3,00 0,15 € / 1ud
    Sale price €3,00 Regular price €4,05
    You are saving: -€1,05
    0,15 € / 1ud
  • Urgo Resistant First Aid - 20 Dressings, 20 units
    -24%

    Urgo Resistant First Aid - 20 Dressings, 20 units

    Regular price €2,40 0,12 € / 1ud
    Sale price €2,40 Regular price €3,16
    You are saving: -€0,76
    0,12 € / 1ud
  • Urgo First Aid Resistant - 1 M X 6 Cm Band, 1 pcs.
    -20%

    Urgo First Aid Resistant - 1 M X 6 Cm Band, 1 pcs.

    Regular price €3,00 3,0 € / 1ud
    Sale price €3,00 Regular price €3,73
    You are saving: -€0,73
    3,0 € / 1ud
  • Urgo First Aid Sensitive - 1 M X 6 Cm Band, 1 pcs.
    -19%

    Urgo First Aid Sensitive - 1 M X 6 Cm Band, 1 pcs.

    Regular price €3,40 3,4 € / 1ud
    Sale price €3,40 Regular price €4,20
    You are saving: -€0,80
    3,4 € / 1ud
  • Urgo Extreme First Aid - 1 M X 6 Cm Band, 1 pcs.
    -39%

    Urgo Extreme First Aid - 1 M X 6 Cm Band, 1 pcs.

    Regular price €3,50 3,5 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €5,76
    You are saving: -€2,26
    3,5 € / 1ud
  • Urgo Kawaii First Aid - 16 Dressings, 16 pcs.
    -40%

    Urgo Kawaii First Aid - 16 Dressings, 16 pcs.

    Regular price €3,50 0,22 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €5,81
    You are saving: -€2,31
    0,22 € / 1ud
  • Urgo - Warts Cryotherapy - 38 ml bottle, 15 treatments
    -19%

    Urgo - Warts Cryotherapy - 38 ml bottle, 15 treatments

    Regular price €17,60
    Sale price €17,60 Regular price €21,68
    You are saving: -€4,08
  • Antiseptic Fungicide Spray, 2 x 125 Ml
    -19%

    Antiseptic Fungicide Spray, 2 x 125 Ml

    Regular price €20,10 8,04 € / 100ml
    Sale price €20,10 Regular price €24,68
    You are saving: -€4,58
    8,04 € / 100ml
  • Nail Fungus Treatment, 2 x 4Ml
    -18%

    Nail Fungus Treatment, 2 x 4Ml

    Regular price €29,70 371,25 € / 100ml
    Sale price €29,70 Regular price €36,12
    You are saving: -€6,42
    371,25 € / 100ml
  • Feet & Hands Brittle Nails Strengthener - Stick 2 x 2 Ml
    -7%

    Feet & Hands Brittle Nails Strengthener - Stick 2 x 2 Ml

    Regular price €32,30 807,5 € / 100ml
    Sale price €32,30 Regular price €34,66
    You are saving: -€2,36
    807,5 € / 100ml
  • Urgo Damaged Nails Filmogel Bottle , 3,3 ml
    -7%

    Urgo Damaged Nails Filmogel Bottle , 3,3 ml

    Regular price €19,80 600,0 € / 100ml
    Sale price €19,80 Regular price €21,33
    You are saving: -€1,53
    600,0 € / 100ml
  • Urgo Therapeutic Heat Patch , 2 units
    -23%

    Urgo Therapeutic Heat Patch , 2 units

    Regular price €6,00 3,0 € / 1ud
    Sale price €6,00 Regular price €7,83
    You are saving: -€1,83
    3,0 € / 1ud
  • Urgo Therapeutic Heat Patch , 4 units
    -23%

    Urgo Therapeutic Heat Patch , 4 units

    Regular price €8,60 2,15 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €11,13
    You are saving: -€2,53
    2,15 € / 1ud
  • Urgo Lumbar Therapeutic Heat Patch , 4 units
    -23%

    Urgo Lumbar Therapeutic Heat Patch , 4 units

    Regular price €9,80 2,45 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,70
    You are saving: -€2,90
    2,45 € / 1ud
  • Urgo Spots Filmogel Bottle 3.25 ml
    -26%

    Urgo Spots Filmogel Bottle 3.25 ml

    Regular price €10,20 313,85 € / 100ml
    Sale price €10,20 Regular price €13,80
    You are saving: -€3,60
    313,85 € / 100ml
  • Urgo Anti-fungal Treat & Colour Filmogel Red Bottle 4 ml
    -19%

    Urgo Anti-fungal Treat & Colour Filmogel Red Bottle 4 ml

    Regular price €15,10 377,5 € / 100ml
    Sale price €15,10 Regular price €18,69
    You are saving: -€3,59
    377,5 € / 100ml