Collection:

Uriage Age Absolu

  • Uriage Age Absolu Micro-Redensifying Serum, 30 ml
    -24%

    Uriage Age Absolu Micro-Redensifying Serum, 30 ml

    Regular price €36,60 122,0 € / 100ml
    Sale price €36,60 Regular price €48,00
    You are saving: -€11,40
    122,0 € / 100ml
  • Uriage Age Absolu Redensifying Rose Cream 50 ml
    -20%

    Uriage Age Absolu Redensifying Rose Cream 50 ml

    Regular price €35,70 71,4 € / 100ml
    Sale price €35,70 Regular price €44,70
    You are saving: -€9,00
    71,4 € / 100ml
  • Age Absolu Redensifying Night Cream, 50 ml
    -27%

    Age Absolu Redensifying Night Cream, 50 ml

    Regular price €32,70 65,4 € / 100ml
    Sale price €32,70 Regular price €44,70
    You are saving: -€12,00
    65,4 € / 100ml
  • Uriage Age Absolu Eye Contour, 15Ml
    -27%

    Uriage Age Absolu Eye Contour, 15Ml

    Regular price €24,50 163,33 € / 100ml
    Sale price €24,50 Regular price €33,50
    You are saving: -€9,00
    163,33 € / 100ml