Collection:

Vectra dewormers for dogs

  • Vectra 3D Dog 25-40 kg, Pack 2 x 3 Pipettes
    -13%

    Vectra 3D Dog 25-40 kg, Pack 2 x 3 Pipettes

    Regular price €63,70 63,7 € / 100gr
    Sale price €63,70 Regular price €73,26
    You are saving: -€9,56
    63,7 € / 100gr
  • Vectra 3D Dog +40 kg, 3 Pipettes
    -17%

    Vectra 3D Dog +40 kg, 3 Pipettes

    Regular price €34,10 442,86 € / 1kg
    Sale price €34,10 Regular price €41,26
    You are saving: -€7,16
    442,86 € / 1kg
  • Vectra 3D Dog 1,5-4 Kg, 3 Pipettes
    -16%

    Vectra 3D Dog 1,5-4 Kg, 3 Pipettes

    Regular price €23,30 475,51 € / 1kg
    Sale price €23,30 Regular price €27,58
    You are saving: -€4,28
    475,51 € / 1kg
  • Vectra 3D Dog 10-25 kg 3 Pipettes
    -11%

    Vectra 3D Dog 10-25 kg 3 Pipettes

    Regular price €29,60 580,39 € / 1kg
    Sale price €29,60 Regular price €33,16
    You are saving: -€3,56
    580,39 € / 1kg
  • Vectra 3D Dog 25-40 kg, 3 Pipettes
    -11%

    Vectra 3D Dog 25-40 kg, 3 Pipettes

    Regular price €32,60 652,0 € / 1kg
    Sale price €32,60 Regular price €36,63
    You are saving: -€4,03
    652,0 € / 1kg
  • Vectra 3D Dog 4-10 kg 3 Pipettes
    -15%

    Vectra 3D Dog 4-10 kg 3 Pipettes

    Regular price €24,30 467,31 € / 1kg
    Sale price €24,30 Regular price €28,74
    You are saving: -€4,44
    467,31 € / 1kg
  • Vectra 3D Dog 4-10 kg, Pack 2 X 3 Pipettes
    -17%

    Vectra 3D Dog 4-10 kg, Pack 2 X 3 Pipettes

    Regular price €47,90 46,06 € / 100gr
    Sale price €47,90 Regular price €57,48
    You are saving: -€9,58
    46,06 € / 100gr
  • Vectra 3D Dog 10-25 kg, Pack 2 x 3 Pipettes
    -13%

    Vectra 3D Dog 10-25 kg, Pack 2 x 3 Pipettes

    Regular price €57,90 56,76 € / 100gr
    Sale price €57,90 Regular price €66,32
    You are saving: -€8,42
    56,76 € / 100gr
  • Calibra Joy Dog Classic Bits Lamb, 80 grams
    -15%

    Calibra Joy Dog Classic Bits Lamb, 80 grams

    Regular price €2,50 3,13 € / 100gr
    Sale price €2,50 Regular price €2,93
    You are saving: -€0,43
    3,13 € / 100gr
  • Calibra Joy Dog Classic Bits Duck, 80 g
    -13%

    Calibra Joy Dog Classic Bits Duck, 80 g

    Regular price €1,80 2,25 € / 100gr
    Sale price €1,80 Regular price €2,06
    You are saving: -€0,26
    2,25 € / 100gr
  • Calibra Joy Dog Classic Bits Beef, 80 grams
    -13%

    Calibra Joy Dog Classic Bits Beef, 80 grams

    Regular price €2,40 3,0 € / 100gr
    Sale price €2,40 Regular price €2,75
    You are saving: -€0,35
    3,0 € / 100gr
  • Calibra Joy Dog Classic Bits Chicken, 80 g
    -13%

    Calibra Joy Dog Classic Bits Chicken, 80 g

    Regular price €2,00 2,5 € / 100gr
    Sale price €2,00 Regular price €2,29
    You are saving: -€0,29
    2,5 € / 100gr