Collection:

Vital proteins top sales

  • Vital Proteins Duplo Collagen Peptides, 2x567 g
    -20%

    Vital Proteins Duplo Collagen Peptides, 2x567 g

    Regular price €68,60 6,05 € / 100gr
    Sale price €68,60 Regular price €85,90
    You are saving: -€17,30
    6,05 € / 100gr
  • Vital Proteins Marine Collagen , 221g
    -16%

    Vital Proteins Marine Collagen , 221g

    Regular price €39,20 17,74 € / 100gr
    Sale price €39,20 Regular price €46,40
    You are saving: -€7,20
    17,74 € / 100gr
  • Vital Proteins Collagen Peptides, 567 g
    -19%

    Vital Proteins Collagen Peptides, 567 g

    Regular price €35,00 6,17 € / 100gr
    Sale price €35,00 Regular price €42,95
    You are saving: -€7,95
    6,17 € / 100gr
  • Vital Proteins Collagen Peptides, 284g
    -21%

    Vital Proteins Collagen Peptides, 284g

    Regular price €20,50 7,22 € / 100gr
    Sale price €20,50 Regular price €26,00
    You are saving: -€5,50
    7,22 € / 100gr