Collection:

Vitamins

  • Viridian Gtf Chromium Complex 30Cap.Veg.
    -43% Promo FD

    Viridian Gtf Chromium Complex 30Cap.Veg.

    Regular price €11,40 0,38 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €19,93
    You are saving: -€8,53
    0,38 € / 1ud
  • Viridian Balanced Iron Complex 30Cap.Veg.
    -17% Promo FD

    Viridian Balanced Iron Complex 30Cap.Veg.

    Regular price €8,10 0,27 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €9,75
    You are saving: -€1,65
    0,27 € / 1ud
  • Viridian Magnesium+B6+Saffron 60Cap.Veg.
    -27% Promo FD

    Viridian Magnesium+B6+Saffron 60Cap.Veg.

    Regular price €32,00 0,53 € / 1ud
    Sale price €32,00 Regular price €43,93
    You are saving: -€11,93
    0,53 € / 1ud
  • Viridian Selenium 200Ug 30Cap.Veg.
    -46%

    Viridian Selenium 200Ug 30Cap.Veg.

    Regular price €7,90 0,26 € / 1ud
    Sale price €7,90 Regular price €14,64
    You are saving: -€6,74
    0,26 € / 1ud
  • Viridian Balanced Zinc Complex 30Cap.Veg.
    -45%

    Viridian Balanced Zinc Complex 30Cap.Veg.

    Regular price €9,10 0,3 € / 1ud
    Sale price €9,10 Regular price €16,43
    You are saving: -€7,33
    0,3 € / 1ud
  • Viridian Q10 100Mg. with Mct 30Cap.Veg.
    -5% Promo FD

    Viridian Q10 100Mg. with Mct 30Cap.Veg.

    Regular price €31,20 1,04 € / 1ud
    Sale price €31,20 Regular price €32,84
    You are saving: -€1,64
    1,04 € / 1ud
  • Viridian Clear Skin Complex 60Cap.Veg.
    -37% Promo FD

    Viridian Clear Skin Complex 60Cap.Veg.

    Regular price €27,80 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €43,93
    You are saving: -€16,13
    0,46 € / 1ud
  • Viridian Beta Glucan 250Mg. Plus Vit C, D3, Zinc 30Cap.Veg
    -33%

    Viridian Beta Glucan 250Mg. Plus Vit C, D3, Zinc 30Cap.Veg

    Regular price €23,90 0,8 € / 1ud
    Sale price €23,90 Regular price €35,64
    You are saving: -€11,74
    0,8 € / 1ud
  • Viridian Policosanol 20Mg. 30Cap.Veg.
    -44% Promo FD

    Viridian Policosanol 20Mg. 30Cap.Veg.

    Regular price €11,10 0,37 € / 1ud
    Sale price €11,10 Regular price €19,93
    You are saving: -€8,83
    0,37 € / 1ud
  • Viridian Complex Articular 30Cap.Veg.
    -38% Promo FD

    Viridian Complex Articular 30Cap.Veg.

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €24,21
    You are saving: -€9,31
    0,5 € / 1ud
  • Viridian Glucosamine Msm 30Cap.Veg.
    -43% Promo FD

    Viridian Glucosamine Msm 30Cap.Veg.

    Regular price €11,30 0,38 € / 1ud
    Sale price €11,30 Regular price €19,93
    You are saving: -€8,63
    0,38 € / 1ud
  • Viridian Spf Skin Pro-Factors 30Cap.Veg.
    -32% Promo FD

    Viridian Spf Skin Pro-Factors 30Cap.Veg.

    Regular price €24,30 0,81 € / 1ud
    Sale price €24,30 Regular price €35,64
    You are saving: -€11,34
    0,81 € / 1ud
  • Viridian Curcumin Complex High Potency 30Cap.Veg.
    -34% Promo FD

    Viridian Curcumin Complex High Potency 30Cap.Veg.

    Regular price €27,20 0,91 € / 1ud
    Sale price €27,20 Regular price €41,36
    You are saving: -€14,16
    0,91 € / 1ud
  • Viridian Griffonia 60Cap.
    -31% Promo FD

    Viridian Griffonia 60Cap.

    Regular price €27,40 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,40 Regular price €39,93
    You are saving: -€12,53
    0,46 € / 1ud
  • Viridian Synerbio Children Powder 50Gr.
    -40% Promo FD

    Viridian Synerbio Children Powder 50Gr.

    Regular price €16,80 33,6 € / 100gr
    Sale price €16,80 Regular price €28,21
    You are saving: -€11,41
    33,6 € / 100gr
  • Viridian Synerb Daily With Cranberry 30Cap.
    -42% Promo FD

    Viridian Synerb Daily With Cranberry 30Cap.

    Regular price €25,80 0,86 € / 1ud
    Sale price €25,80 Regular price €44,29
    You are saving: -€18,49
    0,86 € / 1ud
  • Viridian Synerbio 40+ 60Cap.Veg.
    -30%

    Viridian Synerbio 40+ 60Cap.Veg.

    Regular price €28,30 0,28 € / 1ud
    Sale price €28,30 Regular price €40,71
    You are saving: -€12,41
    0,28 € / 1ud
  • Viridian Synerbio Daily 30Cap.Veg.
    -22% Promo FD

    Viridian Synerbio Daily 30Cap.Veg.

    Regular price €12,90 0,43 € / 1ud
    Sale price €12,90 Regular price €16,50
    You are saving: -€3,60
    0,43 € / 1ud
  • Viridian Synerbio Saccharomyces Boulardi 30Cap.Veg.
    -17% Promo FD

    Viridian Synerbio Saccharomyces Boulardi 30Cap.Veg.

    Regular price €22,50 0,75 € / 1ud
    Sale price €22,50 Regular price €26,95
    You are saving: -€4,45
    0,75 € / 1ud
  • Viridian Omega 3-6-9 Oil 200Ml. Vegan
    -14% Promo FD

    Viridian Omega 3-6-9 Oil 200Ml. Vegan

    Regular price €13,70 6,85 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €15,95
    You are saving: -€2,25
    6,85 € / 100ml
  • Viridian Golden Linseed Oil 200Ml. Bio
    -16%

    Viridian Golden Linseed Oil 200Ml. Bio

    Regular price €11,10 5,55 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €13,25
    You are saving: -€2,15
    5,55 € / 100ml
  • Viridian 5 Repair Serum 50Ml. Bio
    -14% Promo FD

    Viridian 5 Repair Serum 50Ml. Bio

    Regular price €24,00 48,0 € / 100ml
    Sale price €24,00 Regular price €27,95
    You are saving: -€3,95
    48,0 € / 100ml
  • Viridian Boswellia Resin Extract 30Cap.Veg.
    -16%

    Viridian Boswellia Resin Extract 30Cap.Veg.

    Regular price €13,20 0,44 € / 1ud
    Sale price €13,20 Regular price €15,75
    You are saving: -€2,55
    0,44 € / 1ud
  • Viridian Blueberry Standardised Extract 30Cap.Veg.
    -36% Promo FD

    Viridian Blueberry Standardised Extract 30Cap.Veg.

    Regular price €9,30 0,31 € / 1ud
    Sale price €9,30 Regular price €14,64
    You are saving: -€5,34
    0,31 € / 1ud
  • Viridian Ginkgo Biloba Standardised Leaf Ext. 60Cap.
    -31% Promo FD

    Viridian Ginkgo Biloba Standardised Leaf Ext. 60Cap.

    Regular price €20,10 0,34 € / 1ud
    Sale price €20,10 Regular price €28,93
    You are saving: -€8,83
    0,34 € / 1ud
  • Viridian Blueberry & Euphrasia 30Cap.Veg.
    -32% Promo FD

    Viridian Blueberry & Euphrasia 30Cap.Veg.

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €21,79
    You are saving: -€6,89
    0,5 € / 1ud
  • Viridian Horse Chestnut Standardised Extract 60Cap.Veg
    -41% Promo FD

    Viridian Horse Chestnut Standardised Extract 60Cap.Veg

    Regular price €17,20 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,20 Regular price €29,29
    You are saving: -€12,09
    0,29 € / 1ud
  • Viridian Menopause Complex 30Caps.
    -7% Promo FD

    Viridian Menopause Complex 30Caps.

    Regular price €28,00 0,93 € / 1ud
    Sale price €28,00 Regular price €30,25
    You are saving: -€2,25
    0,93 € / 1ud
  • Viridian Peak Focus 60Cap.
    -33% Promo FD

    Viridian Peak Focus 60Cap.

    Regular price €38,20 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,20 Regular price €56,67
    You are saving: -€18,47
    0,64 € / 1ud
  • Viridian Complex Herbario Woman 30Cap.Veg. Bio
    -33% Promo FD

    Viridian Complex Herbario Woman 30Cap.Veg. Bio

    Regular price €13,30 0,44 € / 1ud
    Sale price €13,30 Regular price €19,93
    You are saving: -€6,63
    0,44 € / 1ud