Collection:

Vitamins and probiotics for babies

  • Orsadin Biotic Sticks 5 g, 30 Sticks
    -60% Promo FD

    Orsadin Biotic Sticks 5 g, 30 Sticks

    Regular price €15,30 306,0 € / 100gr
    Sale price €15,30 Regular price €38,53
    You are saving: -€23,23
    306,0 € / 100gr
  • Neo Peques Bon Voyage, 7 Vials
    -31%

    Neo Peques Bon Voyage, 7 Vials

    Regular price €8,00 1,14 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
    1,14 € / 1ud
  • Neo Peques Transit 150 ml
    -33%

    Neo Peques Transit 150 ml

    Regular price €8,00 5,33 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €11,97
    You are saving: -€3,97
    5,33 € / 100ml
  • Neo Peques C+ Syrup, 150 ml
    -29%

    Neo Peques C+ Syrup, 150 ml

    Regular price €8,20 5,47 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,40
    5,47 € / 100ml
  • Neo Peques Gummies Melatonin, 30 Gummies
    -30%

    Neo Peques Gummies Melatonin, 30 Gummies

    Regular price €8,70 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,70 Regular price €12,45
    You are saving: -€3,75
    0,29 € / 1ud
  • Imunoglukan Syrup, 250 ml
    -9%

    Imunoglukan Syrup, 250 ml

    Regular price €29,80 11,92 € / 100ml
    Sale price €29,80 Regular price €32,76
    You are saving: -€2,96
    11,92 € / 100ml
  • Elebiotic 260 mg - 30 sachets
    -15%

    Elebiotic 260 mg - 30 sachets

    Regular price €24,10 0,8 € / 1ud
    Sale price €24,10 Regular price €28,21
    You are saving: -€4,11
    0,8 € / 1ud
  • Black Bee Royal Jelly Kids 20 Amp.
    -49%

    Black Bee Royal Jelly Kids 20 Amp.

    Regular price €11,70 11,7 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €23,14
    You are saving: -€11,44
    11,7 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Propol+, 30 Gummies
    -38%

    Neo Peques Gummies Propol+, 30 Gummies

    Regular price €8,40 0,28 € / 1ud
    Sale price €8,40 Regular price €13,44
    You are saving: -€5,04
    0,28 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Omega 3 DHA, 30 Gummies
    -49%

    Neo Peques Gummies Omega 3 DHA, 30 Gummies

    Regular price €7,10 0,24 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €13,95
    You are saving: -€6,85
    0,24 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Vitamin C, 30 Gummies
    -31%

    Neo Peques Gummies Vitamin C, 30 Gummies

    Regular price €8,60 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €12,45
    You are saving: -€3,85
    0,29 € / 1ud
  • Epaplus Immuncare Cough Syrup Kids Raspberry Flavour , 150 ml
    -26%

    Epaplus Immuncare Cough Syrup Kids Raspberry Flavour , 150 ml

    Regular price €7,21 4,81 € / 100ml
    Sale price €7,21 Regular price €9,69
    You are saving: -€2,48
    4,81 € / 100ml
  • Neo Miconeo Dn Kids 200 ml
    -6%

    Neo Miconeo Dn Kids 200 ml

    Regular price €19,70 9,85 € / 100ml
    Sale price €19,70 Regular price €21,05
    You are saving: -€1,35
    9,85 € / 100ml
  • Neo Mico Si Kids 200 ml
    -8%

    Neo Mico Si Kids 200 ml

    Regular price €20,30 10,15 € / 100ml
    Sale price €20,30 Regular price €22,11
    You are saving: -€1,81
    10,15 € / 100ml
  • Neo Reishi Peques Protect 150 ml
    -31%

    Neo Reishi Peques Protect 150 ml

    Regular price €9,80 6,53 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €14,30
    You are saving: -€4,50
    6,53 € / 100ml
  • Neo Reishi Peques Studio 150 ml
    -39%

    Neo Reishi Peques Studio 150 ml

    Regular price €10,00 6,67 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €16,39
    You are saving: -€6,39
    6,67 € / 100ml
  • Omegakids Gummies, 54 gummies
    -24%

    Omegakids Gummies, 54 gummies

    Regular price €24,20 0,45 € / 1ud
    Sale price €24,20 Regular price €31,89
    You are saving: -€7,69
    0,45 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Kalcium, 30 Gummies
    -27%

    Neo Peques Gummies Kalcium, 30 Gummies

    Regular price €7,10 0,24 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €9,75
    You are saving: -€2,65
    0,24 € / 1ud
  • Immunovita Kids 30 sachets – With vitamin D3 and beta-glucans
    -21%

    Immunovita Kids 30 sachets – With vitamin D3 and beta-glucans

    Regular price €21,80 0,73 € / 1ud
    Sale price €21,80 Regular price €27,65
    You are saving: -€5,85
    0,73 € / 1ud
  • Blenuten Cola Cao, 800 g
    -18%

    Blenuten Cola Cao, 800 g

    Regular price €23,00 2,88 € / 100gr
    Sale price €23,00 Regular price €28,04
    You are saving: -€5,04
    2,88 € / 100gr
  • Blenuten Neutral, 400 gr
    -23%

    Blenuten Neutral, 400 gr

    Regular price €13,00 3,25 € / 100gr
    Sale price €13,00 Regular price €16,90
    You are saving: -€3,90
    3,25 € / 100gr
  • A.Vogel Echinaforce Kids 80 Tablets
    -5%

    A.Vogel Echinaforce Kids 80 Tablets

    Regular price €15,70 0,2 € / 1ud
    Sale price €15,70 Regular price €16,53
    You are saving: -€0,83
    0,2 € / 1ud
  • Omegakids Lemon Flavoured Emulsion, 100 ml
    -14%

    Omegakids Lemon Flavoured Emulsion, 100 ml

    Regular price €22,30 22,3 € / 100ml
    Sale price €22,30 Regular price €25,89
    You are saving: -€3,59
    22,3 € / 100ml
  • Neo Peques Happy Dreams 150 ml
    -31%

    Neo Peques Happy Dreams 150 ml

    Regular price €8,00 5,33 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
    5,33 € / 100ml
  • Neo Peques Gases 150 ml
    -29%

    Neo Peques Gases 150 ml

    Regular price €8,20 5,47 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,40
    5,47 € / 100ml
  • Neo Peques Mocosytos 150 ml
    -31%

    Neo Peques Mocosytos 150 ml

    Regular price €8,00
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
  • Neo Peques Omega 3 150 ml
    -31%

    Neo Peques Omega 3 150 ml

    Regular price €8,00
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
  • Neo Peques Growth 150 ml
    -32%

    Neo Peques Growth 150 ml

    Regular price €7,90
    Sale price €7,90 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,70
  • Neo Peques Relax, 150 ml
    -20%

    Neo Peques Relax, 150 ml

    Regular price €7,30
    Sale price €7,30 Regular price €9,16
    You are saving: -€1,86
  • Neo Peques Appetite 150 ml
    -41%

    Neo Peques Appetite 150 ml

    Regular price €6,90
    Sale price €6,90 Regular price €11,60
    You are saving: -€4,70