Collection:

Vitis oral health

  • VITIS Gingival Mouthwash, 500ml
    -10%

    VITIS Gingival Mouthwash, 500ml

    Regular price €10,30 2,06 € / 100ml
    Sale price €10,30 Regular price €11,47
    You are saving: -€1,17
    2,06 € / 100ml
  • VITIS Sensitive Gums Toothbrush Adult
    -19%

    VITIS Sensitive Gums Toothbrush Adult

    Regular price €5,00 5,0 € / 1ud
    Sale price €5,00 Regular price €6,15
    You are saving: -€1,15
    5,0 € / 1ud
  • VITIS Gingival Toothpaste 100 ml
    -5%

    VITIS Gingival Toothpaste 100 ml

    Regular price €6,50 6,5 € / 100ml
    Sale price €6,50 Regular price €6,84
    You are saving: -€0,34
    6,5 € / 100ml
  • VITIS Gingival Mouthwash 1 Litre
    -15%

    VITIS Gingival Mouthwash 1 Litre

    Regular price €14,50 1,45 € / 100ml
    Sale price €14,50 Regular price €17,04
    You are saving: -€2,54
    1,45 € / 100ml
  • VITIS Gingival Toothpaste 150 ml
    -18%

    VITIS Gingival Toothpaste 150 ml

    Regular price €7,50
    Sale price €7,50 Regular price €9,18
    You are saving: -€1,68
  • VITIS Duplo Toothpaste Gums 2 x 150 ml
    -15%

    VITIS Duplo Toothpaste Gums 2 x 150 ml

    Regular price €13,90 9,27 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €16,31
    You are saving: -€2,41
    9,27 € / 100ml
  • VITIS Gingival Pack Toothpaste 100 ml + Mouthwash 500 ml
    -12%

    VITIS Gingival Pack Toothpaste 100 ml + Mouthwash 500 ml

    Regular price €14,70 2,45 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €16,66
    You are saving: -€1,96
    2,45 € / 100ml
  • VITIS Duplo Gingival Mouthwash 2x1000ml
    -28%

    VITIS Duplo Gingival Mouthwash 2x1000ml

    Regular price €24,70 1,24 € / 100ml
    Sale price €24,70 Regular price €34,08
    You are saving: -€9,38
    1,24 € / 100ml
  • VITIS Protect your Gums Pack (Mouthwash 1000ml+ Toothpaste gums 2x100ml+Toothbrush Sensitive gums)
    -25%

    VITIS Protect your Gums Pack (Mouthwash 1000ml+ Toothpaste gums 2x100ml+Toothbrush Sensitive gums)

    Regular price €27,60 6,9 € / 1ud
    Sale price €27,60 Regular price €36,87
    You are saving: -€9,27
    6,9 € / 1ud
  • Vitis Pack Toothpaste Gums, 4 x 150 Ml
    -28%

    Vitis Pack Toothpaste Gums, 4 x 150 Ml

    Regular price €23,60 7,87 € / 100ml
    Sale price €23,60 Regular price €32,62
    You are saving: -€9,02
    7,87 € / 100ml
  • Vitis Gingival Toothpaste, 2X150 Ml
    -30%

    Vitis Gingival Toothpaste, 2X150 Ml

    Regular price €12,80
    Sale price €12,80 Regular price €18,36
    You are saving: -€5,56
  • Vitis Toothpaste Gums, 2X100 Ml
    -19%

    Vitis Toothpaste Gums, 2X100 Ml

    Regular price €11,10 5,55 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €13,68
    You are saving: -€2,58
    5,55 € / 100ml
  • VITIS Gingival Mouthwash, Pack 4 x 1 Litre
    -28%

    VITIS Gingival Mouthwash, Pack 4 x 1 Litre

    Regular price €49,30 1,23 € / 100ml
    Sale price €49,30 Regular price €68,16
    You are saving: -€18,86
    1,23 € / 100ml
  • VITIS Gingival Mouthwash, Pack 6 x 1 Litre
    -28%

    VITIS Gingival Mouthwash, Pack 6 x 1 Litre

    Regular price €74,00 1,23 € / 100ml
    Sale price €74,00 Regular price €102,24
    You are saving: -€28,24
    1,23 € / 100ml