Collection:

WELEDA

  • WELEDA Ratania Toothpaste Water 50 ml
    -23%

    WELEDA Ratania Toothpaste Water 50 ml

    Regular price €6,80 13,6 € / 100ml
    Sale price €6,80 Regular price €8,80
    You are saving: -€2,00
    13,6 € / 100ml
  • WELEDA Ratania Toothpaste 75 ml
    -17%

    WELEDA Ratania Toothpaste 75 ml

    Regular price €6,00 8,0 € / 100ml
    Sale price €6,00 Regular price €7,20
    You are saving: -€1,20
    8,0 € / 100ml
  • Weleda Arnica Massage Oil 50 ml
    -5% Promo FD

    Weleda Arnica Massage Oil 50 ml

    Regular price €9,60 19,2 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €10,11
    You are saving: -€0,51
    19,2 € / 100ml
  • WELEDA Massage Oil with Arnica 100 ml
    -16%

    WELEDA Massage Oil with Arnica 100 ml

    Regular price €14,30 14,3 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €17,00
    You are saving: -€2,70
    14,3 € / 100ml
  • WELEDA Rosehip Aromatising Oil 100 ml
    -22% Promo FD

    WELEDA Rosehip Aromatising Oil 100 ml

    Regular price €19,00 19,0 € / 100ml
    Sale price €19,00 Regular price €24,50
    You are saving: -€5,50
    19,0 € / 100ml
  • WELEDA Sea Buckthorn Revitalising Oil 100 ml
    -23% Promo FD

    WELEDA Sea Buckthorn Revitalising Oil 100 ml

    Regular price €17,50 17,5 € / 100ml
    Sale price €17,50 Regular price €22,80
    You are saving: -€5,30
    17,5 € / 100ml
  • Weleda Nipple Balm 25 g
    -18% Promo FD

    Weleda Nipple Balm 25 g

    Regular price €8,70 34,8 € / 100gr
    Sale price €8,70 Regular price €10,65
    You are saving: -€1,95
    34,8 € / 100gr
  • Weleda Skin Food Light, 30 ml
    -24%

    Weleda Skin Food Light, 30 ml

    Regular price €8,10 27,0 € / 100ml
    Sale price €8,10 Regular price €10,65
    You are saving: -€2,55
    27,0 € / 100ml
  • Weleda Skin Food Lip Balm Lip Balm , 8 ml
    -26%

    Weleda Skin Food Lip Balm Lip Balm , 8 ml

    Regular price €4,40 55,0 € / 100ml
    Sale price €4,40 Regular price €5,95
    You are saving: -€1,55
    55,0 € / 100ml
  • WELEDA Citrus Refreshing Oil 100 ml
    -19%

    WELEDA Citrus Refreshing Oil 100 ml

    Regular price €14,10 14,1 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €17,40
    You are saving: -€3,30
    14,1 € / 100ml
  • Weleda Gentle Cleansing Foam 150 ml
    -24%

    Weleda Gentle Cleansing Foam 150 ml

    Regular price €10,80 7,2 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €14,20
    You are saving: -€3,40
    7,2 € / 100ml
  • Weleda Calendula Intensive Multi-Purpose Balm, 25 g
    -39%

    Weleda Calendula Intensive Multi-Purpose Balm, 25 g

    Regular price €5,90 23,6 € / 100gr
    Sale price €5,90 Regular price €9,70
    You are saving: -€3,80
    23,6 € / 100gr
  • Weleda Skin Food Ultralight Dry Oil 100 Ml
    -26%

    Weleda Skin Food Ultralight Dry Oil 100 Ml

    Regular price €11,00 11,0 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €14,95
    You are saving: -€3,95
    11,0 € / 100ml
  • Weleda Pomegranate and Maca Peptides Firming Night Cream, 40 ml
    -22%

    Weleda Pomegranate and Maca Peptides Firming Night Cream, 40 ml

    Regular price €21,00 52,5 € / 100ml
    Sale price €21,00 Regular price €26,95
    You are saving: -€5,95
    52,5 € / 100ml
  • Weleda Pomegranate & Maca Peptides Firming Serum, 30 ml
    -23% Promo FD

    Weleda Pomegranate & Maca Peptides Firming Serum, 30 ml

    Regular price €24,90 83,0 € / 100ml
    Sale price €24,90 Regular price €32,45
    You are saving: -€7,55
    83,0 € / 100ml
  • Weleda Eye & Lip Contour Redensifying Blue Gentian & Edelweiss 10Ml
    -11%

    Weleda Eye & Lip Contour Redensifying Blue Gentian & Edelweiss 10Ml

    Regular price €29,20 292,0 € / 100ml
    Sale price €29,20 Regular price €32,71
    You are saving: -€3,51
    292,0 € / 100ml
  • Weleda Blue Gentian and Edelweiss Redensifying Day Cream 40ml
    -6%

    Weleda Blue Gentian and Edelweiss Redensifying Day Cream 40ml

    Regular price €29,00 72,5 € / 100ml
    Sale price €29,00 Regular price €30,70
    You are saving: -€1,70
    72,5 € / 100ml
  • Weleda Blue Gentian and Edelweiss Redensifying Night Cream 40ml
    -25%

    Weleda Blue Gentian and Edelweiss Redensifying Night Cream 40ml

    Regular price €23,70 59,25 € / 100ml
    Sale price €23,70 Regular price €31,70
    You are saving: -€8,00
    59,25 € / 100ml
  • Weleda Skin Food Light - Nourishing Cream Light Texture 75Ml
    -24%

    Weleda Skin Food Light - Nourishing Cream Light Texture 75Ml

    Regular price €11,80 15,73 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €15,51
    You are saving: -€3,71
    15,73 € / 100ml
  • Weleda Stretch Mark Massage Balm 150Ml
    -24%

    Weleda Stretch Mark Massage Balm 150Ml

    Regular price €15,00 10,0 € / 100ml
    Sale price €15,00 Regular price €19,81
    You are saving: -€4,81
    10,0 € / 100ml
  • Weleda Refreshing Cleansing Gel, 150 ml
    -15% Promo FD

    Weleda Refreshing Cleansing Gel, 150 ml

    Regular price €11,70 7,8 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €13,84
    You are saving: -€2,14
    7,8 € / 100ml
  • Weleda Perfecting Toner, 150 ml
    -21% Promo FD

    Weleda Perfecting Toner, 150 ml

    Regular price €10,10 6,73 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €12,85
    You are saving: -€2,75
    6,73 € / 100ml
  • Weleda Shaving Cream For Men, 75 ml
    -26%

    Weleda Shaving Cream For Men, 75 ml

    Regular price €7,40 9,87 € / 100ml
    Sale price €7,40 Regular price €10,00
    You are saving: -€2,60
    9,87 € / 100ml
  • Weleda Moisturising Cream For Men, 30 ml
    -24%

    Weleda Moisturising Cream For Men, 30 ml

    Regular price €12,10 40,33 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,00
    You are saving: -€3,90
    40,33 € / 100ml
  • Weleda After Shave Balm For Men, 100 ml
    -24%

    Weleda After Shave Balm For Men, 100 ml

    Regular price €13,70 13,7 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €18,00
    You are saving: -€4,30
    13,7 € / 100ml
  • Weleda Cleansing Gel 2 In 1 Face & Beard Cleanser For Men, 100 ml
    -21%

    Weleda Cleansing Gel 2 In 1 Face & Beard Cleanser For Men, 100 ml

    Regular price €8,70 8,7 € / 100ml
    Sale price €8,70 Regular price €11,00
    You are saving: -€2,30
    8,7 € / 100ml
  • Weleda Skin Food Cleansing Balm, 75 ml
    -22% Promo FD

    Weleda Skin Food Cleansing Balm, 75 ml

    Regular price €10,10 13,47 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €13,00
    You are saving: -€2,90
    13,47 € / 100ml
  • Weleda Skin Food Day Cream, 40 ml
    -24%

    Weleda Skin Food Day Cream, 40 ml

    Regular price €13,70 34,25 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €18,00
    You are saving: -€4,30
    34,25 € / 100ml
  • Weleda Skin Food Night Cream, 40 ml
    -25% Promo FD

    Weleda Skin Food Night Cream, 40 ml

    Regular price €14,30 35,75 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €19,00
    You are saving: -€4,70
    35,75 € / 100ml
  • Weleda Baby Calendula Nappy Cream , 2 x 75 ml
    -19%

    Weleda Baby Calendula Nappy Cream , 2 x 75 ml

    Regular price €15,80 10,53 € / 100ml
    Sale price €15,80 Regular price €19,50
    You are saving: -€3,70
    10,53 € / 100ml