• Alvita Bath Gel 1/4 Cream, 300 ml
-22%

Alvita 1/4 Cream Bath Gel, 300 ml

SKUAL8430291001479

Alvita 1/4 Cream Shower Gel, 300 ml is a personal care product in a 300 ml bottle, designed for cosmetic or hygiene use as indicated on the packaging.

Regular price €2,80 0,93 € / 100ml
Sale price €2,80 Regular price €3,60
You are saving: -€0,80
0,93 € / 100ml
Sold out
Alvita Bath Gel 1/4 Cream, 300 ml
Alvita 1/4 Cream Bath Gel, 300 ml
Regular price €2,80 0,93 € / 100ml
Sale price €2,80 Regular price €3,60
You are saving: -€0,80
0,93 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me