• Atache Cvital Active Fluid+Serum 30Ml.+15Ml.
  • Atache Cvital Active Fluid+Serum 30Ml.+15Ml.
-12% Promo FD

Atache Cvital Active Fluid+Serum 30Ml.+15Ml.

SKUAT8430795001234

Serum and active fluid for the skin

Regular price €51,00 170,0 € / 100ml
Sale price €51,00 Regular price €58,11
You are saving: -€7,11
170,0 € / 100ml
Atache Cvital Active Fluid+Serum 30Ml.+15Ml.
Atache Cvital Active Fluid+Serum 30Ml.+15Ml.
Regular price €51,00 170,0 € / 100ml
Sale price €51,00 Regular price €58,11
You are saving: -€7,11
170,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me