• Atache Despigmen P3 Whitening Milk 250Ml.
  • Atache Despigmen P3 Whitening Milk 250Ml.
-21% Oportunidades

Atache Despigmen P3 Whitening Milk 250Ml.

SKUAT8430795008745

A depigmenting body lotion formulated to even out skin tone and care for areas with dark spots.

Regular price €31,40 12,56 € / 100ml
Sale price €31,40 Regular price €39,95
You are saving: -€8,55
12,56 € / 100ml
Atache Despigmen P3 Whitening Milk 250Ml.
Atache Despigmen P3 Whitening Milk 250Ml.
Regular price €31,40 12,56 € / 100ml
Sale price €31,40 Regular price €39,95
You are saving: -€8,55
12,56 € / 100ml

 

 

What is Atache Despigmen P3 Whitening Milk 250 ml?

Atache Despigmen P3 Whitening Milk 250 ml: A depigmenting body lotion formulated to even out skin tone and care for areas with dark spots.

Cosmetic action

Its texture and format have been developed for the indicated area of application, providing the specific care described without replacing other necessary hygiene or protection steps.

Directions for use

Apply to the indicated area, following the quantity and frequency stated on the packaging. Avoid direct contact with the eyes and discontinue use if irritation occurs. When using sunscreen, reapply frequently and after swimming or sweating.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me