• Ayurveda Red Rose Water, 500 Ml
-15%

Ayurveda Red Rose Water, 500 ml

SKUAY8436012052188

Ayurveda Red Rose Water, 500 ml is a plant-based product in a 500 ml bottle, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €16,80 3,36 € / 100ml
Sale price €16,80 Regular price €19,76
You are saving: -€2,96
3,36 € / 100ml
Sold out
Ayurveda Red Rose Water, 500 Ml
Ayurveda Red Rose Water, 500 ml
Regular price €16,80 3,36 € / 100ml
Sale price €16,80 Regular price €19,76
You are saving: -€2,96
3,36 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me