• Beaver Brazilian Keratin Smoothing Conditioner, 350 ml
  • Beaver Brazilian Keratin Smoothing Conditioner, 350 ml
-32%

Beaver Brazilian Keratin Smoothing Conditioner, 350 ml

SKUBE811131035508

Beaver Brazilian Keratin Smoothing Conditioner - 350 Ml

Regular price €3,40 0,97 € / 100ml
Sale price €3,40 Regular price €4,99
You are saving: -€1,59
0,97 € / 100ml
Beaver Brazilian Keratin Smoothing Conditioner, 350 ml
Beaver Brazilian Keratin Smoothing Conditioner, 350 ml
Regular price €3,40 0,97 € / 100ml
Sale price €3,40 Regular price €4,99
You are saving: -€1,59
0,97 € / 100ml

 

 

This professional quality conditioner deeply moisturises and strengthens hair fibres, creating a smoother, softer and shinier finish. Helps to eliminate frizz resulting from hair dehydration.

How to use

After shampooing, generously apply conditioner to hair and apply from roots to ends. Wait 3 to 5 minutes. Rinse thoroughly. Warning: Avoid contact with eyes. If contact occurs, rinse immediately.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me