• Betres On Melon Bath Gel, 750+250 ml
-24%

Betres On Melon Bath Gel, 750+250 ml

SKUBE8435735304949

Betres On melon-scented shower gel, 750 ml bottle with an extra 250 ml and a pump dispenser.

Regular price €1,90 0,76 € / 100ml
Sale price €1,90 Regular price €2,50
You are saving: -€0,60
0,76 € / 100ml
Betres On Melon Bath Gel, 750+250 ml
Betres On Melon Bath Gel, 750+250 ml
Regular price €1,90 0,76 € / 100ml
Sale price €1,90 Regular price €2,50
You are saving: -€0,60
0,76 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me