• Brit Care Dog Adult Grain-Free Salmon 3kg for Dogs
-10%

Brit Care Dog Adult Grain-Free Salmon 3kg for Dogs

SKUBR8595602558841

Brit Care Dog Adult Grain-Free Salmon 3kg for Dogs is a 3kg pet food product, intended for use as specified by the manufacturer and suitable for the type of animal indicated in its name.

Regular price €18,75 6,25 € / 1kg
Sale price €18,75 Regular price €20,82
You are saving: -€2,07
6,25 € / 1kg
Sold out
Brit Care Dog Adult Grain-Free Salmon 3kg for Dogs
Brit Care Dog Adult Grain-Free Salmon 3kg for Dogs
Regular price €18,75 6,25 € / 1kg
Sale price €18,75 Regular price €20,82
You are saving: -€2,07
6,25 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me