• Brit Care Mini Grain Free Sensitive 2kg for Dogs
-14%

Brit Care Mini Grain Free Sensitive 2kg for Dogs

SKUBR8595602520169

Grain-free dog food for sensitive digestion, 2 kg.

Regular price €17,55 8,78 € / 1kg
Sale price €17,55 Regular price €20,46
You are saving: -€2,91
8,78 € / 1kg
Sold out
Brit Care Mini Grain Free Sensitive 2kg for Dogs
Brit Care Mini Grain Free Sensitive 2kg for Dogs
Regular price €17,55 8,78 € / 1kg
Sale price €17,55 Regular price €20,46
You are saving: -€2,91
8,78 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me