• Brit Care Salmon Oil 1L for Dogs
-7%

Brit Care Salmon Oil 1L for Dogs

SKUBR8594031442868

Brit Care Salmon Oil 1L for Dogs is a 1-litre pet product, intended for use as specified by the manufacturer and suitable for the type of animal indicated in its name.

Regular price €19,50 1,95 € / 100ml
Sale price €19,50 Regular price €20,87
You are saving: -€1,37
1,95 € / 100ml
Sold out
Brit Care Salmon Oil 1L for Dogs
Brit Care Salmon Oil 1L for Dogs
Regular price €19,50 1,95 € / 100ml
Sale price €19,50 Regular price €20,87
You are saving: -€1,37
1,95 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me