• Brit Jerky Snack Protein Bar Duck 80Gr for Dogs
-8%

Brit Jerky Snack Protein Bar Duck 80Gr for Dogs

SKUBR8595602543755

Protein-rich dog treat made with duck, in the form of an 80 g chewable stick.

Regular price €3,10 38,75 € / 1kg
Sale price €3,10 Regular price €3,37
You are saving: -€0,27
38,75 € / 1kg
Sold out
Brit Jerky Snack Protein Bar Duck 80Gr for Dogs
Brit Jerky Snack Protein Bar Duck 80Gr for Dogs
Regular price €3,10 38,75 € / 1kg
Sale price €3,10 Regular price €3,37
You are saving: -€0,27
38,75 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me