-13%

    Calibra Joy Dogs Classic Chicken Hoops 80Gr

    SKUCA8594062084976

    Calibra Joy Dogs Classic Chicken Rings 80Gr is a dog snack made with high quality chicken. These rings are delicious and crunchy, perfect as treats or to pamper your pet. They are ideal for dogs of all ages and sizes.

    Regular price €3,20 40,0 € / 1kg
    Sale price €3,20 Regular price €3,68
    You are saving: -€0,48
    40,0 € / 1kg
    Sold out
    Calibra Joy Dogs Classic Chicken Hoops 80Gr
    Regular price €3,20 40,0 € / 1kg
    Sale price €3,20 Regular price €3,68
    You are saving: -€0,48
    40,0 € / 1kg

     

     

    Calibra Joy Dogs Classic Chicken Hoops 80Gr is a dog snack made with chicken. These rings are ideal as treats or rewards during training or as an occasional treat to pamper your pet. They provide a delicious taste and crunchy texture that dogs love. Plus, they are formulated with high quality ingredients and are a healthy choice to supplement your dog's daily diet.

    Pharmaceutical
    advice
    Ask our pharmacist
    Israel Herrero
    A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
    Ask me