• Calibra Joy Dogs Training S&M Beef 150Gr
-20%

Calibra Joy Dogs Training S&M Beef 150Gr

SKUCA8595706701518

Calibra Joy Dogs Training S&M Beef 150Gr is a dog treat designed for training. It is made with beef and has a size of 150 grams. It is a delicious and nutritious snack that will help motivate your dog during training sessions.

Regular price €3,20 21,33 € / 1kg
Sale price €3,20 Regular price €4,00
You are saving: -€0,80
21,33 € / 1kg
Calibra Joy Dogs Training S&M Beef 150Gr
Calibra Joy Dogs Training S&M Beef 150Gr
Regular price €3,20 21,33 € / 1kg
Sale price €3,20 Regular price €4,00
You are saving: -€0,80
21,33 € / 1kg

 

 

Calibra Joy Dogs Training S&M Beef 150Gr is a dog treat designed for training and education. It is made with high quality beef and has a size and texture suitable for use as a reward during training. This product is ideal for motivating and rewarding your dog during training sessions, helping him to learn new commands and behaviours in a positive way.

Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me