-10%

    Calibra Dogs Life Senior Medium Fresh Beef 12Kg

    SKUCA8595706701259

    Calibra Perros Life Senior Medium Fresh Beef is a dry dog food for medium-sized senior dogs. It is made with fresh beef, which gives it a delicious taste and high nutritional quality. This food is designed to meet the specific needs of older dogs, helping to maintain their health and vitality.

    Regular price €61,70 5,14 € / 1kg
    Sale price €61,70 Regular price €68,62
    You are saving: -€6,92
    5,14 € / 1kg
    Sold out
    Calibra Dogs Life Senior Medium Fresh Beef 12Kg
    Regular price €61,70 5,14 € / 1kg
    Sale price €61,70 Regular price €68,62
    You are saving: -€6,92
    5,14 € / 1kg

     

     

    Calibra Dogs Life Senior Medium Fresh Beef 12Kg is a dry dog food for medium-sized senior dogs. It is formulated with fresh beef and is designed to meet the specific nutritional needs of older dogs. This product provides balanced and complete nutrition, helping to maintain the health and vitality of your senior dog.

    Pharmaceutical
    advice
    Ask our pharmacist
    Israel Herrero
    A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
    Ask me