• Carmex Cherry Jar 7,5Gr.
-59%

Carmex Cherry Jar 7,5Gr.

SKUCA83078511531

Lip balm in a cherry flavoured jar.

Regular price €2,70 36,0 € / 100gr
Sale price €2,70 Regular price €6,59
You are saving: -€3,89
36,0 € / 100gr
20% off
across the entire brand.
Valid until 13 October.
Carmex Cherry Jar 7,5Gr.
Carmex Cherry Jar 7,5Gr.
Regular price €2,70 36,0 € / 100gr
Sale price €2,70 Regular price €6,59
You are saving: -€3,89
36,0 € / 100gr

 

 

Carmex cherry flavoured jar is a lip care option. It is applied to the lips as needed to keep them moisturised and protected. This product contains moisturising ingredients and offers a pleasant cherry scent.

Ingredients

Moisturising ingredients and cherry scent.

How to use

Apply to lips as needed.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me