• Carmex Click Stick Strawberry 4,25Gr.
-59%

Carmex Click Stick Strawberry 4,25Gr.

SKUCA83078011833

Strawberry flavoured lip balm.

Regular price €2,70 63,53 € / 100gr
Sale price €2,70 Regular price €6,59
You are saving: -€3,89
63,53 € / 100gr
20% off
across the entire brand.
Valid until 13 October.
Carmex Click Stick Strawberry 4,25Gr.
Carmex Click Stick Strawberry 4,25Gr.
Regular price €2,70 63,53 € / 100gr
Sale price €2,70 Regular price €6,59
You are saving: -€3,89
63,53 € / 100gr

 

 

Carmex Strawberry Flavoured Lip Protector is a product to moisturise and protect the lips. Apply as needed to keep lips soft and well cared for. Contains moisturising ingredients and offers a pleasant strawberry scent.

Ingredients

Moisturising ingredients and strawberry flavour.

How to use

Apply to lips as needed.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me