• Carmex Classic Jar Blister , 7,5 grams
-22%

Carmex Classic Jar Blister , 7,5 grams

SKUCA83078511159

Carmex Classic Jar

Regular price €2,70 36,0 € / 100gr
Sale price €2,70 Regular price €3,45
You are saving: -€0,75
36,0 € / 100gr
20% off
across the entire brand.
Valid until 13 October.
Carmex Classic Jar Blister , 7,5 grams
Carmex Classic Jar Blister , 7,5 grams
Regular price €2,70 36,0 € / 100gr
Sale price €2,70 Regular price €3,45
You are saving: -€0,75
36,0 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me