• Catalysis Viusid , 15 vials x 30 ml
-19%

Catalysis Viusid , 15 vials x 30 ml

SKUCA8470002651265

A Catalysis Viusid liquid supplement supplied in 15 vials of 30 ml.

Regular price €34,30 114,33 € / 100ml
Sale price €34,30 Regular price €42,32
You are saving: -€8,02
114,33 € / 100ml
Catalysis Viusid , 15 vials x 30 ml
Catalysis Viusid , 15 vials x 30 ml
Regular price €34,30 114,33 € / 100ml
Sale price €34,30 Regular price €42,32
You are saving: -€8,02
114,33 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me