• Cfn Linfluid Drops , 60 ml
-13% Promo FD
Cfn

Cfn Linfluid Drops , 60 ml

SKUCF8427729000241

A liquid to promote digestive health and help relieve stomach discomfort.

Regular price €12,50 20,83 € / 100ml
Sale price €12,50 Regular price €14,41
You are saving: -€1,91
20,83 € / 100ml
Cfn Linfluid Drops , 60 ml
Cfn Linfluid Drops , 60 ml
Regular price €12,50 20,83 € / 100ml
Sale price €12,50 Regular price €14,41
You are saving: -€1,91
20,83 € / 100ml

 

 

What is Cfn Linfluid Drops, 60 ml?

Cfn Linfluid Drops, 60 ml is intended for the following purpose: a liquid to promote digestive health and help relieve gastric discomfort. It is available in a 60 ml bottle.

Purpose of the formula

It is formulated to promote digestive health and help relieve gastric discomfort.

Key features

  • Formula identified as Cfn Linfluid Drops, with the ingredients and concentrations stated on the label.
  • Pack size: 60 ml.
  • Adults seeking a liquid to promote digestive health and help relieve gastric discomfort.

Directions for use and precautions

Follow the dosage and instructions provided on the packaging. Do not exceed the recommended daily intake. Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet. Consult a healthcare professional during pregnancy or whilst breastfeeding, if you are taking medication, or if you have any medical conditions.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me