• Chicco Pop Watermelon Bath Gel 300 Ml
-14%

Chicco Pop Watermelon Bath Gel 300 Ml

SKUCH8058664180127

Chicco Cosmetics Watermelon Bath Gel 300 Ml Pop-Line

Regular price €6,00 2,0 € / 100ml
Sale price €6,00 Regular price €7,00
You are saving: -€1,00
2,0 € / 100ml
10% discount.
on selected products.
Valid until 5 October.
Chicco Pop Watermelon Bath Gel 300 Ml
Chicco Pop Watermelon Bath Gel 300 Ml
Regular price €6,00 2,0 € / 100ml
Sale price €6,00 Regular price €7,00
You are saving: -€1,00
2,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me