• Chicco Sun Spray Spf 50+ , 150 ml
-28%

Chicco Sun Spray Spf 50+ , 150 ml

SKUCH8058664174607

Chicco Sun Spray SPF 50+, 150 ml is a children’s sunscreen spray with SPF 50+, designed to provide very high protection against the sun’s rays.

Regular price €10,80 7,2 € / 100ml
Sale price €10,80 Regular price €14,99
You are saving: -€4,19
7,2 € / 100ml
10% discount.
on selected products.
Valid until 5 October.
Chicco Sun Spray Spf 50+ , 150 ml
Chicco Sun Spray Spf 50+ , 150 ml
Regular price €10,80 7,2 € / 100ml
Sale price €10,80 Regular price €14,99
You are saving: -€4,19
7,2 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me