• Cobeco - Cbl Bodylube Anal Lube Latex Safe 250Ml
-25%

Cobeco - Cbl Bodylube Anal Lube Latex Safe 250Ml

SKUCO8718546544453

Water-based lubricant for anal sex

Regular price €9,40 3,76 € / 100ml
Sale price €9,40 Regular price €12,59
You are saving: -€3,19
3,76 € / 100ml
Cobeco - Cbl Bodylube Anal Lube Latex Safe 250Ml
Cobeco - Cbl Bodylube Anal Lube Latex Safe 250Ml
Regular price €9,40 3,76 € / 100ml
Sale price €9,40 Regular price €12,59
You are saving: -€3,19
3,76 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me