• Cobeco - Cbl Lubricant White 250 Ml
-9% Promo FD

Cobeco - Cbl Lubricant White 250 Ml

SKUCO8717344178693

It is a water-based lubricant with a very high density. Apply the desired amount of lubricant to the desired body parts and repeat as often as you like. Before using the gel on a regular basis, test a small amount on your forearm to rule out any allergies/irritation. Non-staining, easy to remove and condom compatible. Contains 250 ml.

Regular price €10,20 4,08 € / 100ml
Sale price €10,20 Regular price €11,15
You are saving: -€0,95
4,08 € / 100ml
Cobeco - Cbl Lubricant White 250 Ml
Cobeco - Cbl Lubricant White 250 Ml
Regular price €10,20 4,08 € / 100ml
Sale price €10,20 Regular price €11,15
You are saving: -€0,95
4,08 € / 100ml

 

 

It is a water-based lubricant with a very high density. Apply the desired amount of lubricant to the desired body parts and repeat as often as you like. Before using the gel on a regular basis, test a small amount on your forearm to rule out any allergies/irritation. Non-staining, easy to remove and condom compatible. Contains 250 ml.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me