• Dherbos Depsan Detox , 500 ml
-13% Promo FD

Dherbos Depsan Detox, 500 ml

SKUDH8436012152284

Dherbos Depsan Detox, 500 ml is a food supplement in a 500 ml bottle. This food supplement is designed to provide plant extracts in a 500 ml liquid form.

Regular price €27,49 5,5 € / 100ml
Sale price €27,49 Regular price €31,44
You are saving: -€3,95
5,5 € / 100ml
Dherbos Depsan Detox , 500 ml
Dherbos Depsan Detox, 500 ml
Regular price €27,49 5,5 € / 100ml
Sale price €27,49 Regular price €31,44
You are saving: -€3,95
5,5 € / 100ml

 

 

What is Dherbos Depsan Detox, 500 ml?

Dherbos Depsan Detox, 500 ml is a food supplement in a 500 ml bottle.

What is it used for?

Its purpose is to provide plant extracts in a 500 ml liquid form.

Verified characteristics

  • Pack size: 500 ml

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Dherbos Depsan Detox, 500 ml?

Check the price of Dherbos Depsan Detox, 500 ml on Farmaciasdirect and check the current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me