• Dherbos Siroaler Niguelone , 250 ml
-10%

Dherbos Siroaler Niguelone , 250 ml

SKUDH8436012151935

Dherbos liquid preparation containing nigella, supplied in a 250 ml bottle.

Regular price €19,85 7,94 € / 100ml
Sale price €19,85 Regular price €22,08
You are saving: -€2,23
7,94 € / 100ml
Dherbos Siroaler Niguelone , 250 ml
Dherbos Siroaler Niguelone , 250 ml
Regular price €19,85 7,94 € / 100ml
Sale price €19,85 Regular price €22,08
You are saving: -€2,23
7,94 € / 100ml

 

 

What is Dherbos Siroaler Niguelone, 250 ml?

A liquid preparation from Dherbos containing nigella, supplied in a 250 ml bottle.

Composition and characteristics

  • A liquid preparation from Dherbos containing nigella, supplied in a 250 ml bottle.
  • Pack size: 250 ml.

Directions for use

Take the daily dose indicated on the packaging, preferably with water and with a meal, where recommended by the manufacturer. Do not exceed the recommended daily dose.

Who is it for?

Adults who wish to supplement their diet with a formula designed for the purpose stated on the product.

Precautions and storage

Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet or a healthy lifestyle. Keep out of reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me