• Dr. Brown's Transition Cup Soft Soft Soft Cup +6M 180Ml
-55%

Dr. Brown's Transition Cup Soft Soft Soft Cup +6M 180Ml

SKUDr72239303375

DR. BROWN'S TRANSITION CUP WITH WINGS SOFT WHITE BOQ +6m 180ml is a transition cup designed for babies over 6 months. It has handles and a soft spout to ease the transition from bottle to cup.

Regular price €8,90 4,94 € / 100ml
Sale price €8,90 Regular price €19,69
You are saving: -€10,79
4,94 € / 100ml
30% off
throughout the brand.
Valid until 5 October.
Dr. Brown's Transition Cup Soft Soft Soft Cup +6M 180Ml
Dr. Brown's Transition Cup Soft Soft Soft Cup +6M 180Ml
Regular price €8,90 4,94 € / 100ml
Sale price €8,90 Regular price €19,69
You are saving: -€10,79
4,94 € / 100ml

 

 

DR. BROWN'S TRANSITION CUP WITH WINGS SOFT WHITE BOQ +6m 180ml is a transition cup designed for babies over 6 months. It has handles and a soft spout to ease the transition from bottle to cup.

 

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me