• Dr. Konopka'S Balsamic Face Cream 50Ml. Vegan
-28% Promo FD

Dr. Konopka'S Balsamic Face Cream 50Ml. Vegan

SKUDR4744183019133

Balsamic face cream 50 ml.

Regular price €6,90 13,8 € / 100ml
Sale price €6,90 Regular price €9,56
You are saving: -€2,66
13,8 € / 100ml
Dr. Konopka'S Balsamic Face Cream 50Ml. Vegan
Dr. Konopka'S Balsamic Face Cream 50Ml. Vegan
Regular price €6,90 13,8 € / 100ml
Sale price €6,90 Regular price €9,56
You are saving: -€2,66
13,8 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: EUROBIO LAB OÜ Supplier's address: Leiva, 5, Tallin, cp 12618Mobile phone: +372 6654470