• Dr. Konopka'S Men Purifying Shower Gel 280Ml. Vegan
-33% Promo FD

Dr. Konopka'S Men Purifying Shower Gel 280Ml. Vegan

SKUDR4743318143040

Purifying shower gel for men.

Regular price €5,20 1,86 € / 100ml
Sale price €5,20 Regular price €7,73
You are saving: -€2,53
1,86 € / 100ml
Dr. Konopka'S Men Purifying Shower Gel 280Ml. Vegan
Dr. Konopka'S Men Purifying Shower Gel 280Ml. Vegan
Regular price €5,20 1,86 € / 100ml
Sale price €5,20 Regular price €7,73
You are saving: -€2,53
1,86 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: EUROBIO LAB OÜ Supplier's address: Leiva, 5, Tallin, cp 12618Mobile phone: +372 6654470