• Dr. Konopka'S Repairing Hand Cream 75Ml. Vegan
-30%

Dr. Konopka'S Repairing Hand Cream 75Ml. Vegan

SKUDR4744183018990

Repairing hand cream.

Regular price €4,20 5,6 € / 100ml
Sale price €4,20 Regular price €5,97
You are saving: -€1,77
5,6 € / 100ml
Dr. Konopka'S Repairing Hand Cream 75Ml. Vegan
Dr. Konopka'S Repairing Hand Cream 75Ml. Vegan
Regular price €4,20 5,6 € / 100ml
Sale price €4,20 Regular price €5,97
You are saving: -€1,77
5,6 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: EUROBIO LAB OÜ Supplier's address: Leiva, 5, Tallin, cp 12618Mobile phone: +372 6654470