• Dr.Brown's Rainbow Pink Soft Mouthpiece Transition Cup, 180 ml
  • Dr.Brown's Rainbow Pink Soft Mouthpiece Transition Cup, 180 ml
  • Dr.Brown's Rainbow Pink Soft Mouthpiece Transition Cup, 180 ml
  • Dr.Brown's Rainbow Pink Soft Mouthpiece Transition Cup, 180 ml
-36% Promo FD

Dr.Brown's Rainbow Pink Soft Mouthpiece Transition Cup, 180 ml

SKUDR72239303382

Soft Spout Transition Cup 180ml Rainbow Pink

Regular price €6,60 3,67 € / 100ml
Sale price €6,60 Regular price €10,35
You are saving: -€3,75
3,67 € / 100ml
30% off
throughout the brand.
Valid until 5 October.
Dr.Brown's Rainbow Pink Soft Mouthpiece Transition Cup, 180 ml
Dr.Brown's Rainbow Pink Soft Mouthpiece Transition Cup, 180 ml
Regular price €6,60 3,67 € / 100ml
Sale price €6,60 Regular price €10,35
You are saving: -€3,75
3,67 € / 100ml
Pharmaceutical Recommendation
 
 
 
3 item(s)
€0,00

 

 

Soft Spout Transition Cup 180ml Rainbow Pink

Composition

silicone

Pharmaceutical advice

Baby cup with soft and smooth mouthpiece made of 100% silicone to help the transition from bottle to cup, ideal for children +6 months.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me